Your order

Close basket

Subtotals

XEO 2

Najmniejszy aktywny głośnik klasy high-end w karierze Dynaudio

Award of Xeo 2 in Black Satin

Wybierz kolor

Xeo 2

Najmniejszy aktywny głośnik klasy high-end w karierze Dynaudio

Chcesz uniwersalności? Proszę bardzo. Jest nawet coś więcej……

Xeo 2: przewodowe, bezprzewodowe – pełna opcja.

Xeo 2 odtworzą wszystko, co prześlesz do nich bezprzewodowo przez Bluetooth – z każdego źródła nadającego dźwięk w tym protokole. Dysponują też wbudowanymi wejściami przewodowymi: optycznym (przyjmującym sygnał do 24 bit / 192 kHz) oraz analogowym stereo RCA i minijackiem 3.5 mm.

Sterowanie funkcjami odbywa się z dedykowanego pilota, albo z dotykowych przycisków na górnym panelu obudowy.

Wykorzystując nadajnik bezprzewodowy Connect, można podłączyć jeszcze więcej źródeł (w tym za pomocą kabla USB i cyfrowego koaksjalnego), a także skorzystać z bezprzewodowego streamingu muzyki w wysokiej rozdzielczości (do 24 bit / 96 kHz), serwisu Spotify Connect, aplikacji sterującej dla systemu iOS, wielogłośnikowej konfiguracji multiroom i urządzeń typ DLNA, podłączonych do sieci domowej.

Ale to nie koniec. Nie musisz przemeblowywać swojego pokoju, żeby uzyskać jak najlepszą jakość dźwięku, gdyż wyposażyliśmy Xeo 2 w jeden z naszych najbardziej zaawansowanych procesorów cyfrowych, które umożliwiają nie tylko podłączenie do nich wszystkiego, ale także umieszczenie ich w dowolnym miejscu. Zamontujesz je na gustownych podstawkach, postawisz na półce, ustawisz w rogu, albo powiesisz na dedykowanych uchwytach ściennych. Wystarczy ustawić im docelowe miejsce w pomieszczeniu za pomocą przełącznika na tylnym panelu, dzięki czemu dopasują się brzmieniowo do warunków lokalowych oraz głośności, z jaką grają.

Xeo 2 dysponują 28-mm jedwabnym tweeterem i 14-cm głośnikiem nisko-średniotonowym, zamontowanymi w solidnym panelu przednim wykonanym z aluminium. Reszta obudowy jest kompozytowa – zaprojektowano ją pod kątem minimalizacji niepożądanych drgań. Przy wzmacniaczu o mocy 65 W na każdy z tych przetworników wszystko musi być dokładnie przemyślane i zoptymalizowane.

Można je ulepszyć, nie wymieniając żadnego z komponentów: nasi inżynierowie cały czas pracują nad nowym oprogramowaniem, które można z łatwością zaktualizować. A jako że to urodzeni majsterkowicze, zawsze znajdzie się coś do poprawki.

Procesory wykorzystują algorytmy cyfrowe tak, żeby Xeo 2 zabrzmiały na ‘większe’ niż są. Dzięki zaawansowanym wzmacniaczom i układom DSP Xeo 2 odtworzą dużo niższe częstotliwości, niż spodziewalibyśmy się z głośników o tych rozmiarach.

Michael R. Böwadt, wicedyrektor działu produktów

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Xeo part 2
Wejścia analogowe: Mini-Jack, RCA stereo
Wejścia cyfrowe: Toslink
Sygnał bezprzewodowy: 24 bit / 96 kHz
Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 24 KHz
Typ obudowy: Bass Reflex
Zwrotnica: dwudrożna, DSP
Podział: 3.1 kHz
Nachylenie filtrów: 4 rząd
Mid-woofer: 14 cm MSP
Tweeter: 28 mm, jedwab
Dane techniczne Xeo part 1
Moc wzmacniacza: 2 x 65 W
Zasilanie: 100V - 240V, 50/60 Hz
Pobór mocy (tryb czuwania): <0.5 W
Maksymalny pobór mocy: 100 W
Waga: 4 kg
Wymiary (SxWxG): 173 x 255 x 154 mm
Wymiary z maskownicą (SxWxG): 173 x 255 x 164 mm

Pliki i linki

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions