Your order

Close basket

Subtotals

Xeo

Kwintesencja bezprzewodowego hi-fi

Xeo to pierwszy na świecie bezprzewodowy system grający klasy high-end. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy całe nasze czterdziestoletnie doświadczenie w dziedzinie dźwięku najwyższej klasy. Dopracowaliśmy do perfekcji każdy techniczny niuans po to, żeby zapewnić Ci niezakłócony relaks przy muzyce.

Zazwyczaj chcesz po prostu włączyć sprzęt i posłuchać. Bez przeczesywania półek z płytami, bez natrafienia na puste pudełko i przypominania sobie w połowie piosenki, że… to przecież nie ta płyta. A więc jeszcze raz od nowa.

Bezprzewodowe Xeo uwolnią Cię od tych trosk, zapewniając high-endową jakość dźwięku bez konieczności doboru poszczególnych urządzeń. Wystarczy tylko wybrać ulubiony utwór i rozpocząć streaming. Dodatkowo każdy model Xeo wyposażony jest w złącza przewodowe dla źródeł stacjonarnych (także tych wysokiej rozdzielczości) oraz odbiornik Bluetooth aptX dla każdego urządzenia wyposażonego w tę opcję streamingu. Wszystko gotowe, tylko że bez stolika z rozbudowaną konfiguracją sprzętu i plątaniną kabli.

Xeo zagrają z dowolnym źródłem sygnału audio: smartfonem, tabletem, komputerem, telewizorem, odtwarzaczem CD oraz innymi urządzeniami. A jeśli potrzebujesz systemu multiroom, skonfigurujesz go za pomocą dodatkowych nadajników: Hub lub Connect.

Za serią Xeo stoją konstruktorzy odpowiedzialni za większość klasycznych konstrukcji Dynaudio, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych filtrów DSP możesz dopasować dźwięk systemu do swojego pomieszczenia. Firmowe patenty takie jak adaptacja niskich tonów oraz wydajne wzmacniacze na każdy pojedynczy głośnik zapewniają zaskakującą głębię niskich rejestrów.

A najlepsze jest to, że możesz dokonać upgrade’u swoich Xeo bez konieczności wymiany głośników na lepsze. Nasi inżynierowie pracują na bieżąco nad coraz to lepszymi ustawieniami procesorów i filtrów DSP – możesz więc zaktualizować oprogramowanie jak tylko pojawi się nowa wersja.

Jak to działa?
Xeo są konstrukcjami aktywnymi, co oznacza że dysponują własnymi wzmacniaczami filtrami. Każdy pojedynczy głośnik w konstrukcji ma przypisany jeden moduł wzmacniający wraz z układem filtrów. Konfiguracja taka jest optymalnie dopasowana pod względem mocy i pasma przenoszenia każdego głośnika. Dzięki temu nie musisz tracić czasu i sił na dobieranie pozostałych komponentów do głośników – zrobiliśmy to za Ciebie! 

Głośników Xeo nie trzeba łączyć ze sobą, gdyż streamują one dźwięk bezprzewodowo z jednego kanału do drugiego. Odpada więc problem prowadzenia kabli głośnikowych w pokoju.

Wystarczy podłączyć je do prądu, uruchomić streaming – i nacisnąć PLAY.

Krytycy doceniają pozbycie się kabli oraz wygodę użytkowania bez straty jakości dźwięku.

Michael R. Böwadt, wicedyrektor działu produktowego

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions