Your order

Close basket

Subtotals

SUB 600

Bas zapewniający niepowtarzalne doznania

Wybierz kolor

SUB 600

Bas zapewniający niepowtarzalne doznania

Sub 600 może być podłączony do dowolnego wyjścia pre- wzmacniacza stereo lub do amplitunera AV, z precyzyjnie dostrojonym punktem podziału pasma do reszty głośników.

Wydajny 300-watowy wzmacniacz zastosowany w Subie 600 napędza duży 30-cm głośnik umieszczony w obudowie zamkniętej. Układ ten zaprojektowano w celu zapewnienia solidnego ciężaru i bezlitosnego ataku w momentach spiętrzeń dynamiki filmowych soundtracków, z jednoczesnym zachowaniem sprężystości, precyzji i doskonałej kontroli, koniecznych do pogłębienia basowego fundamentu muzyki w systemach stereofonicznych.

Można go podłączyć do dowolnego amplitunera AV lub wyjścia pre- we wzmacniaczu stereo, dobierając za pomocą filtru górnoprzepustowego punkt odcięcia sygnału do głośników głównych (wyłączony, 60 lub 80 Hz), uzyskując idealne dopasowanie do reszty systemu grającego, niezależnie od rodzaju głośników i rozmiarów pomieszczenia.

Jako że Sub 600 znacząco odciąża pozostałe głośniki od przetwarzania niskich tonów, mogą one wykazać się lepszą swobodą i dynamiką reszty pasma – dzięki temu poprawie ulega zwłaszcza naturalność średnich tonów oraz prezentacja zjawisk przestrzennych.

W systemie audio można także wykorzystać więcej niż jeden subwoofer, w konfiguracji Master/Slave. Spowoduje to dużo skuteczniejszą redukcję rezonansów własnych pomieszczenia i równomierniejsze rozchodzenie się fal w wyższym zakresie basu, w połączeniu ze zwiększeniem zapasu mocy całego systemu audio, potrzebnym zwłaszcza w przypadku odtwarzania z dużą głośnością dynamicznych fragmentów muzyki i filmów.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Sub part 2
Wejścia analogowe: 1 x RCA LFE, 2 x RCA Stereo
Wyjścia analogowe: 1 x RCA Slave, 2 x RCA SAT
Pasmo przenoszenia: 18 Hz – 250 Hz
Typ obudowy: Zamknięta
Filtr górnoprzepustowy: brak / 60 / 80 Hz
Filtr dolnoprzepustowy: 50 Hz -150 Hz
Regulacja fazy: 0/180 stopni
Woofer: 30 cm MSP
Dane techniczne Sub part 1
Moc wzmacniacza: 300 W
Zasilanie: 100-240 V 50/60 Hz
Pobór mocy (tryb czuwania): < 0.5 W
Maksymalny pobór mocy: 325 W
Waga: 21 kg
Wymiary (SxWxG): 350 x 370 x 420 mm
Wymiary z maskownicą (SxWxG): 350 x 370 x 435 mm

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions