Your order

Close basket

Subtotals

SUB 250 II

Najmniejszy subwoofer Dynaudio

Sub 250 II in Walnut Satin

Wybierz kolor

SUB 250 II

Najmniejszy subwoofer Dynaudio

Sub 250 II to bardzo kompaktowy model, który sprawdzi się doskonale w systemach kina domowego i stereo, które znajdują się w małych i średnich pomieszczeniach.

Dynaudio Sub 250 II jest wyposażony w solidny wzmacniacz o mocy 200 W oraz głośnik z 24-cm membraną o dużym wychyleniu, pracujący w niewielkiej obudowie zamkniętej.

Połączenie przetwornika typu long-throw, cewki napędowej o dużej średnicy (100 mm) i membrany wykonanej z firmowego materiału MSP (polimer magnezowo-krzemianowy) pozwala Subowi 250 II osiągnąć głęboki, bardzo precyzyjny i zróżnicowany bas, doskonale uzupełniający charakter brzmienia większości kolumn Dynaudio. Perfekcyjne dopasowanie subwoofera do głośników głównych jest w dalszym ciągu zagadnieniem ignorowanym, dlatego właśnie Sub 250 II został zaprojektowany tak, aby z łatwością wpasował się w system grający, dodając od siebie odpowiedniej masy i głębi, niezależnie od konfiguracji – surround lub stereo.

Obudowa zamknięta, zwarty sześcienny kształt, sztywna skrzynka z MDFu oraz głośnik promieniujący do przodu, zapewniają wybitną precyzję niskich tonów, dzięki czemu Sub 250 II jest łatwy do ustawienia praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Opcje ustawień umożliwiają regulację poziomu sygnału, zmianę częstotliwości filtru dolnoprzepustowego (od 50 do 150 Hz), a także wybór fazy (0º lub 180º). Sygnał audio można podać z amplitunera AV do monofonicznego wejścia LFE (pojedyncze gniazdo RCA), lub ze stereofonicznego pre-out do wejścia SUB (2 x RCA). Filtr górnoprzepustowy (wyłączony, 60 lub 80 Hz) jest skonfigurowany z wyjściem SAT (2 x RCA), co umożliwia dokładne dostrojenie Sub 250 II do głośników głównych.

Wydajność pasma basu można zwiększyć, korzystając z dwóch lub więcej subwooferów, połączonych równolegle. W tym celu Sub 250 II jest wyposażony w funkcję „Slave”, która pomija ustawienia na panelu tylnym, korzystając tylko z sygnału subwoofera skonfigurowanego jako „Master”. Przy wykorzystaniu kilku subwooferów niskie tony są dużo lepiej rozproszone i bardziej wyrównane, co poprawia ogólną charakterystykę częstotliwościową systemu audio. Co ciekawe, dwa (lub więcej) małe subwoofery mogą nawet zapewnić dużo lepszą jakość basu niż jedna duża konstrukcja.

Dostępny w eleganckiej satynowej czerni lub bieli, a także w naturalnych fornirach (palisander i orzech), Suba 250 II można łatwo wpasować w dowolną przestrzeń mieszkalną oraz dobrać kolorystycznie do wielu rodzajów umeblowania.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Sub part 2
Wejścia analogowe: 1 x RCA LFE, 2 x RCA Stereo
Wyjścia analogowe: 1 x RCA Slave, 2 x RCA SAT
Pasmo przenoszenia: 29 Hz – 250 Hz
Typ obudowy: Zamknięta
Filtr górnoprzepustowy: brak / 60 / 80Hz
Filtr dolnoprzepustowy: 50 Hz -150 Hz
Regulacja fazy: 0/180 stopni
Woofer: 24 cm MSP
Dane techniczne Sub part 1
Moc wzmacniacza: 200 W
Zasilanie: 100-240 V 50/60 Hz
Pobór mocy (tryb czuwania): < 0.5 W
Maksymalny pobór mocy: 325 W
Waga: 7.2 kg
Wymiary (SxWxG): 266 x 271 x 308 mm
Wymiary z maskownicą (SxWxG): 266 x 271 x 323 mm

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions