Your order

Close basket

Subtotals

Sub

Muzyka i filmy zasługują na głębszy oddech.

Subwoofery Dynaudio to coś więcej niż narzędzia do strząsania obrazów ze ścian i wykruszania plomb z zębów sąsiadów – chociaż i takie akcje nie byłyby niewykonalne. Subwoofery Dynaudio działają dużo dyskretniej, zapewniając niespodziewane wrażenia w dziedzinie basu, które potrafią wywołać ciarki i zjeżyć włosy zaskoczonego słuchacza.

Orkiestra grająca fortissimo brzmi naprawdę potężnie – czysto, muzykalnie dynamicznie i porywająco. Pasmo jest pełne, a bas swobodny. Podobnie zresztą jak w inne gatunki muzyki granej na żywo. Albo spektakularne filmy w dobrze nagłośnionym kinie.

Jeśli pragniesz doświadczyć jeszcze silniejszych wrażeń przy filmie i muzyce, logicznym krokiem będzie zakup jednego z subwooferów Dynaudio.

Zarówno kompaktowy, zadziorny Sub 3, jak i potężny Sub 6 można łatwo skonfigurować z dowolnym zestawem głośników, zapewniając całemu systemowi audio basowy fundament najwyższej próby.

Większy Sub 6 jest dedykowany najambitniejszym konfiguracjom kina domowego i high-endowym systemom stereo, gdzie wymaga się od basu zejścia w subsoniczne rejony, a także odpowiedniej szybkości i artykulacji – właśnie z takich cech słyną konstrukcje Dynaudio. Sub 6 wyposażony jest w dwa najnowsze, 24-cm woofery z membranami MSP+ Hybrid Drive, napędzane wzmacniaczem o mocy 500 W. Sub 6 zaskoczy głębią i szybkością niskich tonów nawet najwytrawniejszych koneserów high-endowej reprodukcji niskich tonów.

Sub 3 to z kolei bezkompromisowa jednostka o mniejszych gabarytach. Dysponuje on 300-W wzmacniaczem oraz pojedynczym wooferem o średnicy 24 cm. Precyzja, szybkość i dynamika w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami obudowy gwarantują spektakularne rezultaty, ułatwiając ustawienie subwoofera w mniejszych pomieszczeniach.

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions