Your order

Close basket

Subtotals

Music 1

Inteligentny bezprzewodowy system audio

Nie daj się zwieść: Music 1 wcale nie brzmi kompaktowo. To zasilany z wbudowanej baterii, przenośny sprzęt grający, wyposażony w bardzo zaawansowane rozwiązania, dzięki którym muzyka zawsze zabrzmi tak jak trzeba.

Half profile of Music 1 in dark grey

Wybierz kolor

Music 1

Przenośny. Bezprzewodowy. Inteligentny. Fajny.

Loading...
Loading...

Music 1

Inteligentny bezprzewodowy system audio

Ten niewielki, przenośny, inteligentny bezprzewodowy sprzęt do odtwarzania muzyki automatycznie zaadaptuje się do pomieszczenia, nawyków właściciela, a nawet jego muzycznych preferencji.

Koniec z zastanawianiem się, czego posłuchać oprócz serwisów streamingowych. Funkcja Music Now rozpozna to co lubisz i zagra Ci to za naciśnięciem jednego przycisku. Jako że Music 1 jest zasilany z baterii i ma kompaktowe wymiary, możesz zabrać swoją muzykę wszędzie.

W Music 1 znajdziesz jeden 25-mm jedwabny głośnik wysokotonowy i jeden 10-cm nisko-średniotonowy, a także akumulator, który pozwoli Ci na słuchanie przez osiem godzin non stop.

Urządzenie wyposażono w rewolucyjny system cyfrowej obróbki dźwięku, który wykrywa pozycję Music 1 w pomieszczeniu, a następnie dopasowuje dźwięk do warunków zewnętrznych. Nawet gdy przenosisz je z miejsca na miejsce, system dokonuje odpowiednich ustawień na bieżąco, biorąc pod uwagę dźwięki tła, dzięki czemu muzyka zawsze zabrzmi czysto, niezależnie od głośności. Wystarczy tylko włączyć odpowiednią opcję w darmowej aplikacji Dynaudio, a następnie… posłuchać.

Ośmiogodzinna bateria, a do tego funkcja Music Now, zaawansowane procesory DSP, no i prawdziwa bezprzewodowość. Music 1 sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a także… w trasie.

Patrick Hegarty, Akustyk

Specyfikacja techniczna

Wszystko, czego potrzeba

Dane techniczne Music part 2
Przetworniki: Tweeter 25cm, woofer 10cm
Moc wzmacniacza: 2*40W dla woofera i tweetera
Pobór mocy: 40W, w trybie czuwania <0.5W
Częstotliwość próbkowania: 32-96KHz
Bitrate: 16-24
Długość pracy akumulatora: >8h
Dane techniczne Music part 1
Waga: 1.6 kg
Wymiary (W x S x G): 220 x 229 x 142 mm
Pasmo Przemodzenia: 50 Hz- 20 kHz (-3 dB)
Zniekształcenia %THD: <0.3 %
Typ obudowy: Closed Box

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions