Your order

Close basket

Subtotals

Excite X34

Eleganckie, wyważone, urzekające… Wszystko, czego potrzeba.

Front of Excite X34 in Walnut Satin

Wybierz kolor

Excite X34

Eleganckie, wyważone, urzekające… Wszystko, czego potrzeba.

Dwa 14-cm mid-woofery o dużym skoku membrany, zestrojone z 28-mm jedwabnym tweeterem – dają idealne połączenie naturalnego brzmienia i smukłej sylwetki.

Niewielkie wolnostojące Excite X34 mają niecałe 95 cm wysokości i tylko 17 cm szerokości, jednakże dwa głośniki nisko-średniotonowe wykonane z MSP, połączone z miękką kopułką wysokotonową oraz dopracowaną charakterystyką rozpraszania dźwięku, dają naprawdę high-endowe rezultaty brzmieniowe.

Zastosowanie lekkich aluminiowych cewek napędowych i membran o zwiększonej powierzchni promieniowania, w połączeniu z większą niż w monitorach objętością skrzynki, skutkuje głębokim, potężnym basem – nawet w większych pomieszczeniach. Dzieje się tak dzięki relatywnie małym głośnikom o średnicy 14 cm, których membrany wykonane z MSP dysponują znacznym skokiem, a także pełnowymiarowym tweeterowm 28 mm. Precyzyjne zestrojenie zwrotnicy skutkuje poprawioną dyspersją, dzięki czemu uzyskujemy w nagraniach bardzo dokładny trójwymiarowy obraz przestrzenny – dokładnie taki, jak zaplanował artysta. X34 dzięki impedancji nominalnej 8 ohm są także przyjazne dla wielu wzmacniaczy.

W starannym projekcie obudowy przewidziano maskownice montowane na niewidzialnych magnesach, a także zgrabne nóżki, które utrzymują kolumny stabilnie nawet na nierównej podłodze: dysponują one zarówno gumowymi podkładkami tłumiącymi drgania, jak i kolcami o regulowanej wysokości, które łatwo wykręca się z każdej nóżki za pomocą dołączonego klucza.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Excite part 2
Efektywność: 86 dB (2,83 V /1m)
Moc ciągła: 200 W
Impedancja: 8 Ω
Pasmo przenoszenia: 37 Hz – 23 kHz
Typ obudowy: Bass Reflex, tylny
Zwrotnica: 2.5-drożna
Podział: 1.8 kHz
Filtry: Pierwszy / drugi rząd
Dane techniczne Excite part 1
Mid-woofer: 2 x 14 cm MSP
Tweeter: 28 mm, jedwab
Waga: 17 kg
Wymiary bez maskownicy (SxWxG): 170 x 900 x 260 mm
Wymiary z nóżkami i maskownicą (SxWxG): 228 x 928 x 281 mm

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions