Your order

Close basket

Subtotals

Excite X28 Center

Jak w prawdziwym kinie.

Excite X28 in Black Satin

Wybierz kolor

Excite X28 Center

Jak w prawdziwym kinie.

Potężny głośnik centralny, dopełniający topowego zestawienia surround serii Excite. Poddajcie się prawdziwej magii kina!

W towarzystwie pozostałych krewnych z serii Excite, dostojny X28C jest w stanie roztoczyć bardzo spójną aurę dźwiękową, otaczającą słuchacza z każdej strony. Tego rodzaju „dźwięk bez limitu” będzie doskonałym uzupełnieniem wielkiego ekranu o dużej rozdzielczości, gdyż za doskonałym obrazem musi iść referencyjny dźwięk.

Excite X28C jest wytwarzany ręcznie w Danii. Wyposażyliśmy go w firmową kopułkę jedwabną o średnicy 28 mm oraz wydajne mid-woofery z membranami MSP – tak samo jak w pozostałych modelach.

Największy głośnik centralny serii Excite charakteryzuje się ponadprzeciętnym basem, dzięki któremu przeżyjemy dreszcz emocji nawet w bardzo dynamicznym kinie akcji. Zestrojenie przetworników z obudową gwarantuje dokładność i realizm brzmienia, połączony ze swobodną prezentacją detali obecnych w najbardziej skomplikowanych soundtrackach.

X28C jest dopasowany do pozostałych modeli Dynaudio pod względem brzmienia oraz nowoczesnych rozwiązań. Jest on dostępny w czterech rodzajach wykończeń i wyposażony w maskownicę mocowaną na niewidocznych magnesach oraz wygodny cokół, dzięki któremu skierujemy głośnik bezpośrednio w stronę słuchacza.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Excite part 2
Efektywność: 86 dB (2,83V / 1m)
Moc ciągła: 250 W
Impedancja: 8 Ω
Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 23 kHz
Typ obudowy: Bass Reflex, tylny
Zwrotnica: dwudrożna
Podział: 1.8 kHz
Filtry: pierwszy / drugi rząd
Dane techniczne Excite part 1
Mid-woofer: 2 x 14 cm MSP
Tweeter: 28 mm, jedwab
Waga: 12.5 kg
Wymiary bez maskownicy (SxWxG): 640 x 170 x 270 mm

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions