Your order

Close basket

Subtotals

Excite X24 Center

Jesteście otoczeni!

Excite X24 in walnut satin

Wybierz kolor

Excite X24 Center

Jesteście otoczeni!

Urzekające brzmienie serii Excite w kinie przyjmuje postać bajecznie łatwego do ustawienia, kompaktowego głośnika centralnego, który doskonale wpasuje się w systemy surround przeznaczone do małych i średnich pomieszczeń.

Excite X24 składa się z dwóch małych mid-wooferów, pomiędzy którymi spoczywa miękka kopułka. Liniowy przebieg impedancji o wartości nominalnej 8 ohm gwarantuje udaną współpracę ze wszystkimi amplitunerami AV, a spójność brzmieniową z dowolnymi modelami serii Excite gwarantują spójne firmowe patenty: mid-woofery z MSP, jedwabna kopułka oraz lekkie aluminiowe cewki z dużymi magnesami napędowymi.

Oczywiście nie mogliśmy też zapomnieć o dopasowaniu charakterystyki rozpraszania. Ustawienie X24 w pomieszczeniu z racji jego wymiarów jest radykalnie proste, jako że dysponuje on wygodną podkładką pozwalającą na odchylenie w stronę słuchacza. W miejscach o ograniczonej przestrzeni można z niej zupełnie zrezygnować, lub użyć firmowego uchwytu ściennego produkcji Dynaudio.

Centralny Excite X24 wyposażony jest w maskownicę zamocowaną na niewidocznych magnesach i dostępny w czterech standardowych wykończeniach dostępnych także dla pozostałych modeli Excite.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Excite part 2
Efektywność: 85 dB (2,83V / 1m)
Moc ciągłą: 150 W
Impedancja: 8 Ω
Pasmo przenoszenia: 55 Hz – 23 kHz
Typ obudowy: Bass Reflex, tylny
Zwrotnica: dwudrożna
Podział: 1.8 kHz
Filtry: pierwszy / drugi rząd
Dane techniczne Excite part 1
Mid-woofer: 2 x 11 cm MSP
Tweeter: 28 mm, jedwab
Waga: 8 kg
Wymiary bez maskownicy (SxWxG): 500 x 145 x 210 mm
Wymiary z cokołem i maskownicą (SxWxG): 500 x 180 x 225 mm

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions