Your order

Close basket

Subtotals

Excite

Estetyczne, nowoczesne, uniwersalne i… dostarczające niezrównanych emocji.

High-endowe brzmienie, eleganckie wzornictwo i łatwe obciążenie dla wzmacniaczy – to właśnie modele z serii Excite.

Podłącz je do systemu stereo. Zbuduj wielokanałowe kino. Albo skorzystaj z opcji aktywnej, podłączając źródło sygnału audio. Dobierz wykończenie obudowy pod kolor mebli w salonie. Zobacz, jak dobrze prezentują się obudowy wyprodukowane przez najlepszych specjalistów ze Skanderborga. Sprawdź, jak brzmią poprawione zwrotnice, legendarne jedwabne tweeery i wydajne nisko-średniotonowce. Twoja ulubiona muzyka i filmy zasługują na odpowiednią oprawę.

Sprawdź, na czym polega prawdziwa Ekscytacja.

Koncepcje systemów grających z czasem ulegają zmianom. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy słuchacze mają potrzebę zaczynać od pełnej konfiguracji surround. Mamy świadomość, że wielu z Was będzie budować swój system przez lata, wymieniając okablowanie, akcesoria i wdrażając nowe pomysły.

Właśnie dlatego powstała seria Excite: żeby zapewnić słuchaczom praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju. Dopracowaliśmy wszystkie modelom pod kątem łatwości wysterowania przez dowolny wzmacniacz dostępny na rynku. Umożliwiają to: liniowa impedancja na poziomie 8 ohm oraz zaawansowane głośniki MSP – materiał ten opracowaliśmy i produkujemy samodzielnie. Do wyboru proponujemy aż pięć modeli stereo – mamy nadzieję, że znajdziecie ten idealny do Waszych potrzeb.

Excite to dla nas uniwersalność bez kompromisów. To głośniki, które potrafią dojrzewać razem ze słuchaczem – niezależnie od miejsca i czasu.

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions