Your order

Close basket

Subtotals

Evidence Temptation

Oryginalne rozwiązania serii Evidence w smukłej i eleganckiej postaci

Seria Evidence jest niedoścignionym wzorcem reprodukcji dźwięku dla wielu melomanów, dźwiękowych purystów i recenzentów branżowych z całego świata.

Evidence Temptation in Black Piano Lacquer

Wybierz kolor

Inne kolory wykończeń dostępne na specjalne zamówienie. Kontakt

Evidence Temptation

Oryginalne rozwiązania serii Evidence w smukłej i eleganckiej postaci

Evidence Temptation proponują innowacyjne rozwiązania Evidence, zawarte w smukłej, jednolitej obudowie. Podobnie jak w Evidence Master, niesamowita technika DDC redukuje odbicia promieniowanego dźwięku od podłogi i sufitu, zadziwiając słuchacza krystalicznie czystym i dynamicznym brzmieniem bez grama zniekształceń – niezależnie od pomieszczenia, w którym je ustawimy.

W porównaniu do modeli Master i Platinum, Temptation dysponują mniejszymi głośnikami basowymi, dzięki czemu flagowe brzmienie Evidence można „wstawić” do nieco mniejszych pomieszczeń.

W sercu ponadczasowej elegancji Temptation spoczywa esencja rozwiązań serii Evidence, zawarta w atrakcyjnej, smukłej formie. Dzięki nim możliwe jest osiągnięcie sonicznej perfekcji oraz idealne dopasowanie dźwiękowe głośników praktycznie do każdego salonu.

Podobnie jak w przypadku bezkompromisowej konstrukcji modułowej Evidence Master, przetworniki nisko-, średnio- i wysokotonowe oraz ich filtry są mechanicznie odizolowane od siebie w celu osiągnięcia dźwiękowej perfekcji, bez śladu wzajemnych zakłóceń.

Jako że Evidence Temptation mają mniejsze rozmiary, ich obudowa nie jest podzielona na trzy oddzielne sekcje.

Dwa głośniki średniotonowe z membranami MSP i dwa jedwabne tweetery zintegrowano w sekcji środkowej, zbudowanej z litego aluminium obrabianego w technologii CNC. Materiał ten, charakteryzujący się odpowiednio ukształtowanymi krawędziami, zapewnia jednorodną i niepodbarwioną charakterystykę rozpraszania.

Krystalicznie przejrzysty i przyjazny dla ucha sposób reprodukcji zakresu wysokich tonów zapewnia niepowtarzalne przeżycia muzyczne. Od strony mechanicznej, jedwabne kopułki wysokotonowe są chronione przez neutralne akustycznie poprzeczki wykonane z tytanu.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Evidence part 2
Efektywność: 90 dB (2,83V / 1m)
Moc ciągła: 500 W
Impedancja: 4 Ω
Pasmo przenoszenia: 29 Hz – 25 kHz
Obudowa: Bass Reflex, wylot z tyłu
Zwrotnica: 3 (5) -drożna
Podział pasma: (300), 500 Hz, 2.3, (8) kHz
Filtry: 1 rząd
Dane techniczne Evidence part 1
Woofery: 4 x 17 cm MSP
Średniotonowe: 2 x 15 cm MSP
Tweeter: 28 mm Esotar
Waaga: 113 kg
Wymiary (SxWxG): 210 x 1933 x 490 mm
Wymiary z maskownicami i podestem (SxWxG): 390 x 1933 x 490 mm

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions