Your order

Close basket

Subtotals

Evidence Master

Kamień milowy techniki głośnikowej

Modele z serii Evidence niedoścignionym wzorcem reprodukcji dźwięku dla wielu melomanów, dźwiękowych purystów i recenzentów branżowych z całego świata.

Evidence Master in Black Piano Lacquer

Wybierz kolor

Inne kolory wykończeń dostępne na specjalne zamówienie. Kontakt

Evidence Master

Kamień milowy techniki głośnikowej

Ten wprowadzony do sprzedaży w roku 1999 klejnot rodowy stał się ukoronowaniem techniki głośnikowej, wyznaczając nowe standardy jakości dźwięku oraz wyrafinowanych rozwiązań konstrukcyjnych.

Model Evidence Master dysponuje modułową obudową, kryjącą najbardziej zaawansowane przetworniki Dynaudio: po cztery basowe, dwa średniotonowe i dwie jedwabne kopułki wysokotonowe na kanał. Wszystkie te głośniki są rozmieszczone symetrycznie. Zaawansowana topologia rozbudowanych układów filtrujących odpowiada za konfigurację głośników w firmowej technice DDC, redukującej odbicia w pomieszczeniu, co zapewnia niesamowity autentyzm i wierność reprodukcji sygnału muzycznego.

Evidence Master zbudowane są z trzech niezależnych, scalonych ze sobą sekcji. W dwóch identycznych: górnej i dolnej znajdują się głośniki basowe, a w środkowej sekcja średnio-wysokotonowa oraz filtry zwrotnic, zamknięte w osobnej komorze oddzielonej od reszty. Konstrukcja tego typu zapewnia niezrównane właściwości dźwiękowe, jako że każdy z tych modułów dopasowano pod względem osobnych właściwości i przeznaczenia: precyzyjnego basu, naturalnego środka i krystalicznie czystej góry.

Sekcja środkowa dysponuje masywną, obrabianą w technologii CNC odgrodą wykonaną z litego aluminium. Zamontowano tu po dwa najlepsze głośniki średniotonowe Dynaudio z membranami MSP (polimer magnezowo-krzemianowy) oraz dwie starannie sparowane, idealnie dopasowane do nich legendarne kopułki wysokotonowe Dynaudio z powlekanymi membranami.

Eleganckie wzornictwo aluminiowej odgrody wynika w prostej linii z optymalizacji kształtu pod względem idealnej charakterystyki rozpraszania dźwięku. Właściwości mechaniczne aluminium, w połączeniu z masą środkowej sekcji gwarantują perfekcyjne panowanie nad rezonansami własnymi – reprodukcja wysokich tonów pozbawiona jest jakichkolwiek podkolorowań, dzięki czemu do naszych uszu dotrze bez zakłóceń każdy najdrobniejszy detal sygnału muzycznego.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Evidence part 2
Efektywność: 92 dB (2,83V / 1m)
Moc ciągła: 600 W
Impedancja: 4 Ω
Pasmo przenoszenia: 27 Hz – 26 kHz
Obudowa: Bass Reflex, wylot z tyłu
Zwrotnica: 3 (5) -drożna
Podział pasma: (250), 400 Hz, 2.5 (7.5) kHz
Filtry: 1 rząd
Dane techniczne Evidence part 1
Woofery: 4 x 20 cm MSP
Średniotonowe: 2 x 15 cm MSP
Tweeter: 2 x 28 mm Esotar
Waga: 135 kg
Wymiary (SxWxG): 240 x 2050 x 580 mm
Wymiary z maskownicami i podestem (SxWxG): 450 x 2050 x 580 mm

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions