Your order

Close basket

Subtotals

Evidence Center

Uzupełnienie systemu wielokanałowego zbudowanego z modeli serii Evidence

Modele z serii Evidence są niedoścignionym wzorcem reprodukcji dźwięku dla wielu melomanów, dźwiękowych purystów i recenzentów branżowych z całego świata.

Evidence Center in Rosewood Satin

Wybierz kolor

Inne kolory wykończeń dostępne na specjalne zamówienie. Kontakt

Evidence Center

Uzupełnienie systemu wielokanałowego zbudowanego z modeli serii Evidence

Evidence Center został zaprojektowany specjalnie po to, by zapewnić serii Evidence najważniejszy fundament służący konfiguracji bezkompromisowego systemu wielokanałowego – głośnik centralny. Identyczne rozwiązania, niepowtarzalna konstrukcja obudowy i luksusowe opcje wykończenia identyczne z pozostałymi modelami – oto flagowe kino domowe autorstwa Dynaudio. Evidence Center sprawdzi się najlepiej w połączeniu z modelami: Master i Temptation.

Oto pierwszy głośnik centralny, w którym popuszczono wodzy fantazji i zaproponowano materiały, wykonanie i jakość na najwyższym poziomie osiągalnym dzięki rozwiązaniom Dynaudio. Ekstraklasa światowych produkcji filmowych i nagrań wielokanałowych wchodzą tutaj w nowy wymiar serii Dynaudio Evidence.

Evidence Center został dostosowany do wyśrubowanej jakości nowoczesnych nagrań wielokanałowych.

Długie lata obecności Dynaudio w profesjonalnych studiach nagrań na całym świecie udowadniają, że w systemie wielokanałowym najwyższej klasy poszczególne kanały powinny spełniać te same wymagania techniczne i reprezentować tę samą jakość brzmienia, żeby spełnić bezkompromisowe wymagania wielokanałowych soundtracków. To właśnie w najbardziej wymagających realizacjach kanał centralny jest sercem całego systemu.

Założenia te mówią, że Evidence Center charakteryzuje się tymi samymi cechami konstrukcji oraz jakością komponentów, co Evidence Master i Temptation.

Rzuca się to w oczy, gdy tylko spojrzymy na masywny, aluminiowy panel przedni sekcji środkowej, w który wpasowano idealnie dwa sparowane tweetery z jedwabnymi, tłumionymi membranami i dwa symetryczne głośniki średniotonowe z autorskimi membranami Dynaudio wykonanymi z MSP (polimer magnezowo-krzemianowy).

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Evidence part 2
Efektywność: 90 dB (2,83V / 1m)
Moc ciągła: 350 W
Impedancja: 4 Ω
Pasmo przenoszenia: 38 Hz – 23 kHz
Obudowa: Bass Reflex, wylot z tyłu
Zwrotnica: 3 (4) -drożna
Podział pasma: 500 Hz, 2.3 (5.5) kHz
Filtry: 1 rząd
Dane techniczne Evidence part 1
Woofery: 2 x 17 cm MSP
Średniotonowe: 2 x 15 cm MSP
Tweeter: 2 x 28 mm Esotar
Waga: 55 kg
Wymiary (SxWxG): 1222 x 210 x 464 mm
Wymiary z maskownicami i podstawką (SxWxG): 1222 x 210 x 483 mm

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions