Your order

Close basket

Subtotals

Emit

Kto mógł przypuszczać, że podstawowe konstrukcje zabrzmią tak dobrze?

Może to i nasza najtańsze głośniki, jednak są one zaprojektowane bez kompromisów wpływających na jakość dźwięku. Nie potrafimy inaczej.

Dokonaliśmy prawie niemożliwego – modele z serii Emit są łatwe do wysterowania niedrogim wzmacniaczem lub amplitunerem AV, a także wygodne w ustawieniu. Mają więc one wszelkie cechy umożliwiające wykorzystanie w dowolnym systemie stereo lub surround.

Żeby była jasność: włożyliśmy w nie tyle samo entuzjazmu, know-how i innowacyjności, co w nasze najlepsze high-endowe konstrukcje – Evidence (str. 54). Nie lubimy chodzenia na skróty.

Jeśli przyjrzycie się z bliska Emitom, w przetwornikach znajdziecie identyczne materiały, jak w droższych seriach. Te same membrany nisko-średniotonowe z MSP (materiał ten produkujemy w naszej fabryce w Skanderborgu), niezmienna filozofia stojąca od lat za precyzyjnie tłumionymi kopułkami jedwabnymi, a także znajome, aluminiowe cewki napędowe o minimalnej masie – służące większej precyzji, potędze i klarowności brzmienia.

Cała seria jest zaprojektowana, wykonana i dopieszczona do granic możliwości przez ludzi odpowiedzialnych przez ostatnie 40 lat za wiele przełomowych, legendarnych konstrukcji Dynaudio.

Jesteście w dobrych rękach.

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions