Your order

Close basket

Subtotals

Emit

Odkryj, jak dobrze może brzmieć Twoja kolekcja nagrań.

Emit to Twoja droga do prawdziwie high-endowego, duńskiego dźwięku hi-fi. Ciesz się muzyką i filmami w sposób, jaki nigdy wcześniej nie wydawał Ci się możliwy za taką cenę, dzięki technologii przejętej z niesamowitych serii Confidence, Contour i oraz Evoke firmy Dynaudio.

Niezależnie od Twoich upodobań, usłyszysz wynik 45 lat żmudnych prac badawczych, rozwojowych i odsłuchów. Począwszy od zastrzeżonego materiału membrany MSP i technologii głośników wysokotonowych z jedwabną kopułką, stosowanych przez Dynaudio od 1977 roku, po najnowocześniejsze rozwiązania takie, jak stożek wewnętrzny Hexis i układy magnesów, zestaw głośnikowy Emit pozwala dołączyć do „klubu high-end” w wielkim stylu.

Używaj ich do odsłuchu stereo. Używaj ich w systemie kina domowego. Odtwarzaj muzykę strumieniowo. Odtwarzaj swoje stare płyty winylowe. Zrób kolejny krok w kierunku autentycznej audiofilskiej wierności dźwięku.

Hi-fi zaczyna się od zestawów głośnikowych Emit

Pierwsze kroki w high-endowym świecie mogą być zniechęcające. Chcesz mieć pewność, że wydajesz ciężko zarobione pieniądze na właściwy sprzęt – zwłaszcza jeśli budujesz swój pierwszy system składający się z oddzielnych elementów.

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: zestawy głośnikowe Emit odwdzięczą się za zaufanie, i to z nawiązką. Być może jest to najtańsza seria w naszej ofercie, ale niezależnie od tego, wzbogaciliśmy ją o wiele udoskonaleń, które można znaleźć w naszych znacznie droższych zestawach. Po pierwsze, znajdziesz tutaj te same głośniki wysokotonowe Cerotar z miękką kopułką z powlekanej tkaniny, które zastosowaliśmy w serii Evoke. Z kolei tweetery wywodzą swoją technologię z najwyższej klasy serii Confidence i profesjonalnych zestawów studyjnych Core. To jest dopiero rodowód.

Przetworniki średnio-niskotonowe wykorzystują firmowe membrany Dynaudio wykonane z materiału MSP (polimer z domieszką krzemianu magnezu) – wykonane w całości z jednego kawałka, ze zintegrowaną osłoną przeciwpyłową połączoną bezpośrednio z napędem cewki drgającej, co zapewnia jeszcze lepszą stabilność i przejrzystość dźwięku. Ta filozofia projektowania sięga aż do naszych pierwszych modeli, wyprodukowanych w 1977 roku.

Zwrotnice zestawów Emit zaprojektował i dostroił ten sam zespół, który wykonał zwrotnice do zestawów Confidence, Evoke, Contour i, Special Forty, Core, Heritage Special i innych. W zależności od konkretnego zestawu i użytych głośników, w zwrotnicach zastosowano mieszane filtry pierwszego, drugiego lub czwartego rzędu. Zastosowaliśmy mieszane topologie, ponieważ nie wierzymy w metodę „jeden rozmiar nie pasuje do niczego” stosowaną tylko po to, aby obniżyć koszty. Każdy zestaw głośnikowy z serii Emit został indywidualnie dostrojony przy użyciu najlepszych dostępnych narzędzi. Jasne, trwało to dłużej, ale efekty są warte odsłuchu.

Wszystkie zestawy głośnikowe z serii Emit przeszły pomiary w rozległym laboratorium pomiarowym Jupiter w Dynaudio Labs. To ogromne pomieszczenie o wymiarach 13 × 13 × 13 m znajduje się w samym sercu budynku badawczo-rozwojowego, a w jego środku czai się ogromny, 6-metrowy zrobotyzowany układ pomiarowy. Jest ono naszpikowane 31 mikrofonami, które mierzą odpowiedź impulsową zestawów głośnikowych, co pozwala naszemu zespołowi inżynierów zoptymalizować ich wydajność w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Więcej informacji na temat laboratorium pomiarowego Jupiter można znaleźć w artykule tutaj.

Eleganckie, proste obudowy zostały zaprojektowane i wystylizowane przez ludzi, którzy stoją za niektórymi z naszych najsłynniejszych zestawów głośnikowych – a wszystko odbywało się w naszej centrali w Danii. Zestawy dostępne są w trzech niestandardowych wykończeniach winylowych (czarny jesion, biały i orzech), zaprojektowanych tak, aby pasować do każdej aranżacji (mogą też pracować dyskretne w systemie wielokanałowym, jeśli tylko chcesz). Wszystkie zestawy głośnikowe z tej serii są wyposażone w czarne maskownice magnetyczne.

Zestawy Emit to jakość hi-fi, przedestylowana. Podłącz parę zestawów, aby doświadczyć czystej esencji swojej kolekcji nagrań niezależnie od tego, czy jest to sterta płyt CD, strumieniowe listy odtwarzania, czy też biblioteka ulubionych filmów. Zdumiewająca spójność między zestawami tej serii sprawia, że można precyzyjnie lokalizować efekty przestrzenne, a systemy stereo grają w pełnej harmonii.

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie audiofilskiej podróży.

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions