Your order

Close basket

Subtotals

Contour 25Ci

Przywiązanie do szczegółów

Miłośnicy filmów uwielbiają, gdy ich filmy świetnie brzmią

Wybierz kolor

Idealne uzupełnienie naszych pionowych zestawów głośnikowych Contour. Contour 25Ci bezproblemowo integruje się z całym systemem zapewniając niesamowitą jakość dźwięku przestrzennego

Podobno dźwięk stanowi aż 80 procent wrażeń kinowych. I nie zamierzamy się z tym kłócić (zwłaszcza musicale trudno oglądać przy głośności ustawionej na zero).

Dlatego właśnie stworzyliśmy zestaw głośnikowy Contour 25Ci do kanału centralnego. Dodaj i dopasuj go do dowolnej kombinacji zestawów Contour 20, 30 i 60, aby uzyskać płynnie zintegrowany system wielokanałowy, w którym możesz zarówno cieszyć się doskonałym dźwiękiem stereo, jak i zatrząść ścianami oglądając najnowsze przeboje kasowe.

Głośnik wysokotonowy zestawu Dynaudio Contour

Dlaczego? Ponieważ jest to w istocie model Contour 30i położony na boku, z przeniesionym na środek głośnikiem wysokotonowym. Cechujący się niezwykłą szczegółowością, wyposażony w miękką kopułkę tweeter Esotar2i, wyposażony teraz w nowy, redukujący rezonanse stożek wewnętrzny Hexis i większą komorę tylną, wspomagany jest parą 18-cm przetworników membraną MSP, we wszystkich zastosowano takie same high-endowe, lekkie aluminiowe cewki drgające i (podobnie jak w głośniku wysokotonowym) technologię ferrofluidu magnetycznego, jak w przypadku pozostałych modeli serii Contour.

Zastosowaliśmy tutaj dokładnie te same głośniki średnio-niskotonowe, co w modelach Contour 20i oraz 30i - wraz z nowym asymetrycznym aramidowym zawieszeniem dolnym - dla całkowitej spójności całego systemu.

Nasze zestawy głośnikowe są używane w studiach muzycznych i filmowych na całym świecie - dlatego wiemy, jak ważne jest odtwarzanie dźwięku wielokanałowego z pełnym potencjałem.

Skoro już poświęcasz czas na obejrzenie filmu (czy nawet programu telewizyjnego), pragniesz aby to doświadczenie było możliwie jak najczystsze, dynamiczne, wierne i potężne. Większość informacji słownych pochodzi z kanału centralnego, dlatego zastosowana w modelu Contour 25Ci kombinacja legendarnych materiałów i zrównoważonego, neutralnego dźwięku jest tak idealna.

Z tego też powodu Contour 25Ci nie idzie na żadne kompromisy. Znajdziesz tutaj całą wiedzę, troskę i entuzjazm, które trafiają do naszych pionowych zestawów głośnikowych. Wykończenie klasy meblowej; materiały najwyższej jakości.

Jeśli szukasz uzupełnienia lub możliwości rozbudowy istniejącego systemu Dynaudio, to jest właśnie to.

 • Nowy głośnik wysokotonowy Esotar 2i

  Wyposażony w większą komorę tylną i teraz również stożek wewnętrzny Hexis, która pomaga zredukować niepożądane rezonanse i spłaszczyć pasmo przenoszenia

 • Nowe zawieszenie dolne

  Nowe asymetryczne zawieszenie dolne w celu zwiększenia symetrii całego układu, wykonane z włókien aramidowych, aby uzyskać lepszą odpowiedź akustyczną

 • Nowa zwrotnica

  Dzięki znacznym udoskonaleniom względem modelu Contour 2016 nowe modele są prostsze, brzmią czyściej i charakteryzują się lepszymi osiągami.

 • Cewka drgająca

  Nawinięte drutem aluminiowym cewki drgające o dużej średnicy i dużym wychyleniu

Specyfikacja techniczna

Contour 25Ci

Dane techniczne Contour i part 2
Czułość: 87 dB (2,83 V / 1 m)
Moc wyjściowa wg IEC: 300 W
Impedancja: 4 Ω
Pasmo przenoszenia (± 3 dB): 35 Hz – 23 kHz
Konstrukcja obudowy: bass-reflex z wylotem z tyłu
Zwrotnica: 2½-drożna
Częstotliwości podziału zwrotnicy: (300) / 2200 Hz
Topologia zwrotnicy: 2. rzędu
Dane techniczne Contour i part 1
Głośniki niskotonowe: 2 × 18 cm MSP
Głośnik średniotonowy: -
Głośnik wysokotonowy: 28 mm Esotar2i
Masa: 24 kg / 52 ⅞ funta
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 750 × 215 × 396 mm
  29,5 x 8,5 x 15,6 cala
Wymiary ze stopami i maskownicą (szer. x wys. x gł.): 750 × 250 × 396 mm
  29,5 x 9,8 x 15,6 cala

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions