Your order

Close basket

Subtotals

Consequence Ultimate Edition

Niedościgniona muzykalność

Consequence Ultimate Edition to absolutny wzorzec reprodukcji muzyki. Wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania głośnikowe Dynaudio, dopracowane do granic perfekcji w detalu, Consequence to jedne z czołowych konstrukcji głośnikowych znanych rodzajowi ludzkiemu.

Front of Consequence UE in Wengé Satin

Wybierz kolor

Consequence Ultimate Edition

Niedościgniona muzykalność

Specjaliści od techniki głośnikowej z Dynaudio dysponują ponad 35-letnim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą, pozwalającą zrozumieć zjawiska zachodzące podczas reprodukcji muzyki za pomocą sprzętu najwyższej jakości. Tylko oni są w stanie zaprojektować i wyprodukować samodzielnie głośniki tej klasy. To właśnie oni stworzyli Consequence Ultimate Edition.

Prapoczątki tego rewolucyjnego projektu sięgają roku 1984. Premierowa edycja Consequence wyprzedzała o wiele lat powszechnie dostępną w tamtych czasach technikę głośnikową i wyznaczała nowe standardy w reprodukcji muzyki za pomocą sprzętu audio, biorąc pod lupę aspekty takie jak faza i koherencja w dziedzinie czasowej, promieniowanie i rozpraszanie kierunkowe poszczególnych przetworników, a także zjawiska związane z różnorakimi rezonansami.

Olbrzymi zakres dynamiki połączony z najwyższym poziomem neutralności tonalnej oraz znikomymi zniekształceniami (nawet przy dużej głośności) – to cechy kluczowe dla uzyskania pełnej naturalności reprodukcji muzyki.

Consequence Ultimate Edition cechują się zaawansowaną, ekstremalnie sztywną konstrukcją obudowy oraz innowacyjnym basowym układem izobarycznym, wspomaganym dodatkowym tunelem bass-reflex, dzięki któremu wyeliminowane są niekorzystne zjawiska rezonansowe w zakresie niskich tonów i nie tylko.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Consequence part 2
Efektywność: 85 dB (2,83V / 1m)
Moc ciągła: 400 W
Impedancja: 4 Ω
Pasmo przenoszenia: 17 Hz – 30 kHz
Obudowa: izobaryczny bass-reflex
Zwrotnica: 5-drożna
Podział pasma: 350 Hz, 1.35, 3, 13.5 kHz
Filtr niskotonowy: 2 rząd z dopasowaniem fazy
Filtry MW, M, T: 1 rząd
Filtr wyższego tweetera: 2 rząd z dopasowaniem fazy
Dane techniczne Consequence part 1
Woofery: 2 x 30 cm Esotar² MSP
Nisko-średniotonowy: 17 cm Esotar MSP
Średniotonowy: 52 mm Esotar²
Tweeter: 28 mm Esotar²
Wyższy tweeter: 21 mm Esotar²
Waga: 114 kg
Wymiary (SxWxG): 430 x 1330 x 630 mm
Wymiary z maskownicami (SxWxG): 430 x 1330 x 660 mm

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions