Your order

Close basket

Subtotals

Connect

Connect – bezprzewodowo i wszechstronnie

Connect

Wybierz kolor

Connect

Centrum dowodzenia bezprzewodowym systemem high-end

Prześlij sygnał bezprzewodowo do głośników, zbuduj konfigurację multiroom, posłuchaj muzyki w wysokiej rozdzielczości. Podłącz gramofon, odtwarzacz CD, telewizor, lub streamer. Wybór należy do Ciebie – podłączasz, co chcesz.

Nadajnik Connect ma wbudowane wszystkie typy złącz, umożliwiające bezprzewodową konfigurację źródeł dźwięku z głośnikami serii Focus XD lub Xeo.

Do Connecta podłączysz dowolne źródło dźwięku – nawet ten prastary magnetofon, który wylądował na strychu. Po jego podłączeniu Connect prześle dźwięk cyfrowo do aktywnych głośników. Bez kabli.

Z racji tego, że Connecta można skonfigurować z domową siecią Wi-Fi, umożliwia on skorzystanie z serwisu internetowego Spotify Connect (streaming muzyki z Connecta podłączonego do sieci, z wykorzystaniem urządzenia przenośnego jako pilota do aplikacji). Oznacza to też dla użytkownika dostęp do własnych zasobów cyfrowej muzyki, zmagazynowanej na dowolnym podłączonym do sieci urządzeniu typu DLNA. Obsługa protokołu Bluetooth w wysokiej jakości aptX pozwala z kolei na streaming z urządzeń dysponujących takim nadajnikiem – np. smartfona, tabletu lub komputera. Cyfrowe wejście optyczne i koaksjalne przyjmuje sygnał audio o rozdzielczości do 24 bit / 192kHz (USB do 24/96). Jeśli chodzi o bezprzewodową transmisję sygnału high-res (np. do głośników Focus XD), Connect przesyła sygnał 24 bit / 96 kHz.

Pełna kontrola.
Pobierz darmową aplikację Dynaudio Control dla systemu iOS, dzięki której nie trzeba będzie korzystać z osobnego pilota do modeli Focus XD lub drugiej generacji Xeo. Pozwala ona na sterowanie funkcjami głośników oraz samym Connectem, umożliwiając wybór dowolnego źródła (włącznie ze zmianą ich nazw na określone przez użytkownika), regulację głośności oraz wybór stref i ustawień w systemie multiroom.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Connect part 2
Wejścia analogowe: Aux (minijack) / Line (RCA)
Wyjścia analogowe: -
Wejścia cyfrowe: optyczne, koaksjalne, USB, WiFi, Bluetooth
Wyjścia cyfrowe: -
Sygnał bezprzewodowy: do 24 bit / 96 kHz
Dane techniczne Connect part 1
Maksymalny pobór mocy: 8 W
Waga: 0.2 kg
Wymiary (SxWxG):: 140 x 32 x 105 mm
Częstotliwości transmisji: A: 5.2Ghz (Low), B: 5.2Ghz (High), C: 5.8Ghz
Zasilanie: zasilacz 100-240 V, 5 V / min 2000 mA

Pliki i linki

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions