Your order

Close basket

Subtotals

Stand 3X

Stand podłogowy do głośników podstawkowych o małych i średnich rozmiarach

Half profile of Stand 3X in white

Wybierz kolor

Stand 3X

Stand podłogowy do głośników podstawkowych o małych i średnich rozmiarach

Stand 3X jest perfekcyjnym dopełnieniem mniejszych monitorów Dynaudio. Sprawdzi się on także doskonale w konstrukcjach podstawkowych innych producentów.

Nieznaczne odchylenie do tyłu i noga o eliptycznym przekroju zapewniają podstawkom głośnikowym Stand 3X nowoczesną i dynamiczną prezencję, a staranne wykończenie w klasycznych kolorach: białym lub czarnym (w obydwu przypadkach do wyboru jest wersja satynowa lub wysoki połysk) umożliwia dopasowanie ich praktycznie do każdego wnętrza.

Tunel wyprowadzony spod dolnej płyty i biegnący wewnątrz nogi umożliwia schowanie kabli, a smukły kształt i wytrzymała konstrukcja ze stali i aluminium jest bardzo stabilna i odporna na skręcanie. Trójwarstwowa dolna podstawa zawiera specjalną warstwę tłumiącą, która eliminuje rezonanse własne metalu. Nogę podstawki można dodatkowo dociążyć suchym piaskiem lub innym rodzajem wypełnienia, co dzięki dodatkowej masie wpłynie pozytywnie na dodatkowe wytłumienie konstrukcji. Kolumny można postawić na górnej płycie, korzystając ze znajdujących się w zestawie miękkich, samoprzylepnych podkładek, albo kolców. Płytę podstawy standu także wyposażono w kolce o regulowanej wysokości, co pozwala na idealne wypoziomowanie na nierównej podłodze.

Podstawki Stand 3X pozwalają kompaktowym monitorom Dynaudio na osiągnięcie optymalnej jakości dźwięku i zapewnienie słuchaczowi pełnej satysfakcji ze słuchania.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Akcesoria part 2
Wysokość: 620 mm
Wymiary płyty górnej: 139 x 190 mm
Wymiary płyty dolnej: 213 x 299 mm
Dane techniczne Akcesoria part 1
Kolory: biała i czarna satyna, biały i czarny połysk

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions