Your order

Close basket

Subtotals

Stand 10

Solidna podstawa

Wykonane z aluminium podstawki Stand 10 to stabilna platforma przeznaczona dla podstawowych modeli monitorów Dynaudio – od Emit M10 przez Xeo 20 do Evoke 10.

Stand 10

Stabilne wsparcie dla Twoich głośników

Wykonane z aluminium podstawki Stand 10 to stabilna platforma przeznaczona dla podstawowych modeli monitorów Dynaudio – od Emit M10 przez Xeo 20 do Evoke 10. Wyposażono je we wnęki do prowadzenia przewodów, komorę do wypełnienia piaskiem oraz wygodne kolce z wysokością regulacją bez żadnych narzędzi. A także gumowe podkładki pod obudowy głośników.

Są naprawdę stabilne – można je odchylić o 10 stopni bez obaw, że się przewrócą. Stand 10 jest pod względem stylistycznym pasuje idealnie do najnowszych monitorów Dynaudio, a dzięki dyskretnemu wykończeniu w lakierze proszkowym wpasują się w każde wnętrze.

Od strony praktycznej

Wspornik w każdej z podstawek Stand 10 dysponuje komorą balastową z przodu, a w zestawie jest plastikowy worek, do którego można wsypać piasek. Natomiast z jego tylnej strony znajduje się komora na przewody, ze sporych rozmiarów otworem u góry, przez który można przeprowadzić praktycznie dowolne kable, w tym sygnałowe i zasilające. Podstawę wyposażono w gumowe krążki, które będą bardzo pomocne w przypadku ustawienia na twardej posadzce. Wkręcane od spodu kolce można łatwo wyregulować za pomocą dodatkowych, dużych nakrętek.

Wzornictwo

Stand 10 wykonane są z aluminium pokrytego lakierem o ładnej strukturze. Kształt wspornika i podstawy wpasowuje się idealnie we wzornictwo nowszych modeli zestawów głośnikowych Dynaudio. Firmowe logo wykonane jest w procesie odlewania, co zapewnia absolutną solidność w porównaniu np. do osobno umocowanej plakietki. Podstawki Stand 10 dostępne są w satynowej bieli i czerni.

Specyfikacja techniczna

Podstawki Dynaudio są doskonałym uzupełnieniem naszych modeli monitorów.

Dane techniczne Akcesoria part 2
Wysokość:: 593mm
Wysokość z kolcami:: 617mm
Wymiary płyty górnej:: 150 x 180mm
Dane techniczne Akcesoria part 1
Wymiary płyty dolnej:: 273 x 296mm
Waga:: 3.2kg
Kolory:: White Satin, Black Satin

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions