Your order

Close basket

Subtotals

S4-W80

Potężne brzmienie skrojone idealnie na miarę Twojego lokalu

Half profile of S4- W80

S4-W80

Potężne brzmienie skrojone idealnie na miarę Twojego lokalu

Największe głośniki ścienne z instalacyjnej serii Architectural Studio wypełnią przestrzeń naturalnym i potężnym dźwiękiem

Do kompletu potrzeba tylko dobrej muzyki. Albo ulubionego filmu. Czegokolwiek słuchasz, ścienne głośniki instalacyjne S4-W80 zapewnią naturalność i wyrafinowanie mniejszych S4-W65, podkręcając potęgę brzmienia co najmniej o jedną kreskę w prawo.

Dzięki swojemu zdecydowanemu – można nawet powiedzieć, że obezwładniającemu – brzmieniu, S4-W80 nadają się perfekcyjnie do dużych przestrzeni. Cechy te uzyskano dzięki większemu, 20-cm przetwornikowi nisko-średniotonowemu, który – tak jak w przypadku wszystkich głośników serii Studio – pracuje w towarzystwie ikony firmowego brzmienia Dynaudio: jedwabnego tweetera o średnicy 28 mm.

Instalowanie głośników w domu nie powinno być trudne. W tym celu zaprojektowaliśmy zupełnie nowe rozwiązanie w postaci osobnych ramek, które można zamontować w dowolnym momencie budowy lub remontu lokalu.

A jeśli w planach nie masz renowacji wnętrza, tylko wymianę głośników na lepsze, ramki te można zamontować w istniejących otworach o standardowych rozmiarach