Your order

Close basket

Subtotals

S4-W65

Ukryte talenty

Half profile of S4-W65

S4W65

Ukryte talenty

Długie lata doświadczeń Dynaudio w dziedzinie akustyki, wmontowane w Twoje ściany

Bez plączących się pod nogami kabli, bez problemów – tylko fantastyczny dźwięk. Pochodzący z instalacyjnej serii Architectural Studio S4-W65 to bezkompromisowa konstrukcja do zabudowy ściennej. Jest to model mniejszy, który sprawdzi się doskonale w pomieszczeniach o małej i średniej wielkości. Jest on zbudowany z 17-cm głośnika nisko-średniotonowego i tradycyjnej, jedwabnej kopułki wysokotonowej z precyzyjnie powlekaną membraną o średnicy 28 mm.

Podobnie jak w konstrukcjach sufitowych, S4-W65 jest mocowany do ramki , którą można zamontować wcześniej – w dowolnym kierunku. Opatentowane połączenie zatrzaskowe pomiędzy nią a panelem frontowym głośnika umożliwia montaż tego ostatniego w mgnieniu oka, a wymiary rzeczonej ramki są dostosowane do otworów pozostałych po wielu standardowych modelach głośników.

Zmieniasz koncepcję wnętrza? Nie ma problemu – serię instalacyjną Studio można idealnie dopasować do wystroju. Służą do tego mocowane magnetycznie wymienne maskownice, które można pomalować na dowolny kolor.