Your order

Close basket

Subtotals

S4-LCRMT

Kamień węgielny dźwięku

Zagadnienia techniczne: głośniki ścienne

Wybierz kolor

S4-LCRMT

Ściana dźwięku

Wygodny montaż, łatwe wykończenie – rewelacyjne rezultaty

Nie jest łatwo ciąć otwory w ścianach pod głośniki, zwłaszcza jeśli trzeba je zamontować do specjalnej ramy. Cały ten pył, sprzątanie… Dzięki naszym konstrukcjom zrobisz to wygodniej.

Seria głośników instalacyjnych Dynaudio S4-LCR65 składa się z modułów: basowego i średnio-wysokotonowego. Oznacza to, że za ich pomocą można skonfigurować pełnopasmowy, trójdrożny system do zabudowy ściennej, bez konieczności dokonywania modyfikacji i wykonywania dodatkowych prac instalacyjnych.

Moduł średnio-wysokotony można zamontować dwukierunkowo, dopasowując go do pozycji słuchaczy, a przełącznikiem z tyłu ustawimy parametry mocy w zależności od tego, ile planujemy modułów basowych. Można tutaj także użyć trybu „Bypass” odłączającego filtry pasywne, umożliwiając wykorzystanie głośników z systemami, które dysponują aktywnymi zwrotnicami.

Nasi inżynierowie chcieli, żeby montaż całego systemu za jednym podejściem był tak łatwy jak tylko się da. Jeśli moduły będą połączone ze sobą, zamki magnetyczne utrzymają je bezpiecznie razem. System S4-LCR65 wykorzystuje także te sam mechanizm innowacyjnych zatrzasków, co głośniki z serii instalacyjnej Studio.

Rozwiązujemy typowe rozterki

Łatwość użytkowania? Proszę bardzo. Seria ściennych głośników prostokątnych Dynaudio Studio wykorzystuje pomysłowe, a jednocześnie zaskakująco proste rozwiązania, umożliwiające wygodny i szybki montaż.

Ramy utrzymujące system można zamontować wcześniej – podczas budowy lub prac wykończeniowych. Gdy przychodzi czas na montaż głośników, pojawia się ekspert od systemów audio, który dokona ich instalacji i skonfiguruje dźwięk w odpowiedni sposób – bez demontażu jakiegokolwiek elementu, czy konieczności uszkodzenia powierzchni ściany.

Tak jak w przypadku okrągłych głośników sufitowych Studio, modele LCR wyposażono w przełącznik głośności tweetera oraz mocowane na magnesach osłony, które można pomalować na dowolny kolor. No i oczywiście legendarne kopułki jedwabne 28mm oraz mid-woofery z membranami MSP – identycznie jak w naszych doskonale znanych konstrukcjach domowych, samochodowych i studyjnych

 

Specyfikacja techniczna

Maskownice można pomalować na dowolny kolor – także we wzory.

Dane techniczne Seria Studio part 2
Typ: Dwudrożny, ścienny moduł średnio-wysokotonowy
Tweeter: 28mm
Mid-woofer: 100mm
Pasmo przenoszenia (±3dB): 250Hz-20kHz
Impedancja (nominalna/minimalna): 8Ω / 5Ω
Efektywność: 89±3dB (250-20kHz)
Moc znamionowa: 50W
Moc ciągła: 150W
Regulacja tweetera: +3dB,0dB,-3dB
Dane techniczne Seria Studio part 1
Wymiary / głębokość: 235 x 213mm /90mm
Otwór montażowy: 190 x 213mm
Materiał maskownicy: Lakierowana stal
Kształt maskownicy: Kwadratowa / prostokątna
Mocowanie maskownicy: Magnetyczne
Kolor maskownicy: Biały (do przemalowania)
Certyfikaty: CE
Ochrona środowiska: RoHS

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions