Your order

Close basket

Subtotals

S4-LCR65W

Skrojone na miarę

Zaprojektowany do pracy jako moduł basowy w kanale lewym, prawym lub centralnym, zapewni stuprocentową satysfakcję z brzmienia

Wybierz kolor

S4-LCR65W

Inteligentna konstrukcja

Wygodny i szybki montaż – wiele opcji do wyboru

System instalacyjny S4-LCR65 pozwala na stworzenie dowolnej trójdrożnej konfiguracji głośników – zamontowanych pionowo lub poziomo – w postaci kanału prawego, lewego i centralnego. Podkreślmy też, że ich instalacja jest wręcz bajecznie prosta.

Inteligentna konstrukcja w postaci osobnych modułów daje sporo możliwości. Moduł średnio-wysokotonowy S4-LCRMT można umieścić dwukierunkowo i na dowolnej wysokości w stosunku do basowych S4-LCR65W, ustawiając go dokładnie na wysokości uszu słuchaczy. Moduły te łączymy ze sobą za pomocą standardowego przewodu głośnikowego, a ich ramy można zarówno połączyć ze sobą, jak i rozdzielić, jeśli na ścianie nie ma miejsca na jeden długi zestaw.

Łatwy montaż – mnóstwo opcji

Tak jak inne modele głośników instalacyjnych Dynaudio, moduły te można zamontować w dedykowanych ramkach bez dodatkowych narzędzi. Wykorzystują one sprężynowy mechanizm zatrzaskowy, który utrzymuje całość stabilnie razem, a dodatkowo izoluje od niepożądanych drgań.

Każdy z modułów wyposażony jest w filtr pasywny z przełącznikiem trójpozycyjnym, dzięki któremu można wybrać konfigurację z jedną lub dwiema sekcjami basowymi. Jest także tryb „Bypass”, odłączający wewnętrzną zwrotnicę i umożliwiający wykorzystanie głośników S4-LCR65 w konfiguracji aktywnej, np. z procesorem wyposażonym we własne filtry DSP i osobną końcówką mocy.

System S4-LCR65 ma w zestawie pięć rodzajów osłon montowanych magnetycznie, które można pomalować na dowolny kolor. Cztery z nich mają standardowe wymiary, a jedna umożliwia samodzielne dopasowanie wymiaru. Moduły te można także zamontować pod ochronną tkaniną lub ekranem projekcyjnym przeźroczystym akustycznie.

Na pokładzie są oczywiście te same materiały i technologie, które uczyniły nasze dotychczasowe konstrukcje legendarnymi: jedwabne tweetery, membrany MSP i aluminiowe cewki napędowe o dużej średnicy. To po prostu klasyka Dynaudio w zupełnie nowej postaci .

Specyfikacja techniczna

Zaprojektuj konfigurację, dopasuj rozmiar, koryguj i ulepszaj do woli.

Dane techniczne Seria Studio part 2
Typ: Ścienny moduł basowy z podwójnym głośnikiem
Głośniki: 2x 165mm
Pasmo przenoszenia (±3dB): 35-300kHz
Impedancja (nominalna/minimalna): 4Ω / 3.2Ω
Efektywność: 86±3dB (40-250Hz)
Moc znamionowa: 50W
Moc ciągła: 200W
Regulacja tweetera: brak
Dane techniczne Seria Studio part 1
Wymiary / głębokość: 395 x 213mm / 90mm
Otwór montażowy: 190 x 373mm
Materiał maskownicy: Lakierowana stal
Kształt maskownicy: Kwadratowa / prostokątna
Mocowanie maskownicy: Magnetyczne
Kolor: Biały (do przemalowania)
Certyfikaty: CE
Ochrona środowiska: RoHS

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions