Your order

Close basket

Subtotals

S4-DVC65

Idealne dopasowanie

S4-DVC65 to głośnik sufitowy z podwójną cewką napędową, który zapewnia jeszcze większą elastyczność serii instalacyjnej Dynaudio.

Wybierz kolor

S4-DVC65

Więcej niż suma składowych

Zaprojektowaliśmy nową serię naszych głośników instalacyjnych tak, żeby były łatwe w montażu, proste i zrozumiałe w kategoriach funkcjonalności, a także uniwersalne – nawet w przypadku nietypowych zastosowań. Jak tego dokonaliśmy? Zapewniając im stuprocentową elastyczność konfiguracji.

S4-DVC65 to głośnik sufitowy z podwójną cewką napędową, który zapewnia jeszcze większą elastyczność serii instalacyjnej Dynaudio. Dwa tweetery pozwalają zarówno na podłądczenie do niego sygnału mono jak i stereo – sprawdzi się on doskonale w korytarzach, biurach, łazienkach, a także innych pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na dwa głośniki stereo.

Tak jak w parach standardowych głośników serii instalacyjnej, głośność tweeterów można regulować, tak samo jak ich kąt promieniowania – kierując je precyzyjnie w pożądane miejsce. Osobny przełącznik z tyłu konstrukcji pozwala natomiast wykorzystać S4-DVC65 jako głośnik dipolowy w systemie surround.

Wisienka na torcie? Proszę bardzo: cewki napędowe są wykonane z aluminium – tak jak we wszystkich konstrukcjach Dynaudio. Wykazuje się ono lepszą obciążalnością, skuteczniejszym chłodzeniem i wydajnością niż powszechnie używana do tego celu miedź.

Łatwy montaż

Ramki montażowe naszych głośników sufitowych pasują do standardowych średnic otworów montażowych, a opatentowane zatrzaski umożliwiają bardzo szybki i łatwy montaż, bez dodatkowych narzędzi. Głośnik nisko-średniotonowy jest odchylony o 18˚ i można go obrócić o 360˚ w ramce, a tweetery można dodatkowo odchylić w wymaganym kierunku. Dysponują one także przełącznikiem poziomy głośnonści.

Mocowaną na magnesach maskownicę można pomalować na dowolny kolor pasujący do koncepcji pomieszczenia. Wersję okrągłą w zestawie można także wymienić na kwadratową, dostępną na zamówienie.

Tak jak w innych modelach głośników instalacyjnych Dynaudio z serii Studio, znajdziemy tu jedwabną kopułkę 28mm i firmowy patent membrany mid-woofera w postaci MSP (polimer krzemianowo-magnezowy). Identyczny materiał stosujemy w naszym najlepszym modelu – Evidence Platinum.

Specyfikacja techniczna

Zaproponowaliśmy innowacyjne rozwiązania, żeby ułatwić pracę instalatorom.

Dane techniczne Seria Studio part 2
Typ: dwudrożny, sufitowy
Tweeter: 28mm
Mid- woofer: 165mm
Pasmo przenoszenia (±3dB): 50Hz–20kHz
Impedancja (nominalna/minimalna): 2 x 4Ω / 2 x 3.2Ω
Efektywność: 83.5dB
Moc znamionowa: 2 x 50W
Moc ciągła: 2 x 100W
Regulacja tweetera: -3dB, 0dB
Dane techniczne Seria Studio part 1
Ustawienie tweetera: Odchylenie w 3 płaszczyznach
Ustawienie mid-woofera: 18° x 360°
Średnica / głębokość: Ø 232mm/ 167mm Ø 9 1/8 / 6 5/8in
Otwór montażowy: Ø 210mm 8 1/4in
Materiał maskownicy: Lakierowana stal
Kształt maskownicy: Okrągła (w zestawie) / kwadrat
Mocowanie maskownicy: Magnetyczne
Kolor maskownicy: Biały (do przemalowania)
Certyfikaty: CE
Ochrona środowiska: RoHS

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions