Your order

Close basket

Subtotals

Seria Studio

Akustyka w służbie rozrywki

Są prawie niewidoczne, ale już od pierwszych nut usłyszysz ich pełne brzmienie. Nasze nowe głośniki zawierają w sobie całą wiedzę i doświadczenie Dynaudio w dziedzinie akustyki, które optymalnie dopasowane do Twoich warunków lokalowych.

Uzyskanie świetnego brzmienia nie powinno być trudne. Kiedy projektowaliśmy nową serię głośników instalacyjnych, wiedzieliśmy że muszą one być estetyczne, proste w konstrukcji, łatwe w montażu oraz na tyle elastyczne, żeby zapewnić komfortowe słuchanie nawet w najtrudniejszych warunkach akustycznych.

Najważniejsze było jednak, żeby nowe modele do zabudowy sufitowej i ściennej brzmiały tak dobrze, jak modele Dynaudio przeznaczone do domu i studia. Nie mogło być mowy o żadnych kompromisach – prace trwały dotąd, aż osiągnęliśmy ten cel.

Nowa seria głośników instalacyjnych Architectural Studio zaprzęga do pracy te same rozwiązania, wiedzę i wręcz fanatyczną dbałość o szczegóły, które przez ostatnie 40 lat rozsławiły na całym świecie nasze konstrukcje do użytku domowego. wykorzystują one te same komponenty – zamiast klasycznych obudów, przeznaczone do montażu w ścianach i suficie.

To konstrukcje, z których można zbudować kompletny system nagłośnieniowy składający się z głośników ściennych, sufitowych, lub obydwu tych rodzajów. Ramki montażowe można zainstalować wcześniej, np. podczas renowacji lokalu, można także wykorzystać istniejące uprzednio otwory o standardowych rozmiarach, a magnetycznie mocowane osłony można pomalować na dowolny kolor pasujący do wystroju. Gdy nadejdzie czas na zainstalowanie całego systemu audio, nasi doświadczeni instalatorzy dokonają montażu i konfiguracji samych głośników.

Gdy słuchasz nowej serii głośników instalacyjnych Dynaudio, dźwięk docierający do Twoich uszu jest wynikiem długich lat testów, starań, a także radości i dumy z osiągniętych rezultatów. To po prostu dźwięk skrojony idealnie na Twoją miarę.