Your order

Close basket

Subtotals

Sub RCC

Zaprojektowane do rozrywki

Nowy fundament instalacyjnego systemu audio: czysty, głęboki, niezniekształcony bas, który schodzi aż do 16 Hz

Wybierz kolor

Sub RCC

Zaprojektowane do rozrywki

Nowy fundament instalacyjnego systemu audio: czysty, głęboki, niezniekształcony bas, który schodzi aż do 16 Hz

Wysokiej jakości źródło niskich tonów do najbardziej wymagających projektów instalacyjnych. Sub RCC można instalować w ścianach i sufitach, zarówno we wnękach między standardowymi słupkami konstrukcyjnymi 2x4, jak i później, na powierzchni, przy użyciu dołączonego zestawu adaptacyjnego.

Często słyszymy takie pytanie: „Subwoofery w konstrukcji szkieletowej? Ale…".

Spokojna głowa. Dzięki subwooferowi Sub RCC nie musisz się martwić grzechotaniem. Zastosowano w nim technologię RCC (ang. Reaction Cancelling Configuration) pochodzącą z profesjonalnych subwooferów studyjnych Dynaudio: po dwa głośniki pracują naprzeciwko siebie, aby wyeliminować drgania samych głośników oraz ścian lub sufitu.

Cały zespół jest umieszczony w specjalnej aluminiowej obudowie, która ma bardzo cenną właściwość: upraszcza zadanie, gdy trzeba dobrać właściwy subwoofer do konkretnego zastosowania (na ścianie/suficie lub między słupkami konstrukcyjnymi), dołączyliśmy wsporniki odpowiednie do obydwu przypadków. Nie musisz już zaczynać wszystkiego od początku, gdy zakres projektu ulegnie zmianie.

Do zestawu dołączone są dwie maskownice magnetyczne przeznaczone do obydwu rodzajów montażu (przed zabudowaniem i w istniejącej konstrukcji), które można pomalować, aby uzyskać doskonałe dopasowanie do wystroju wnętrza.

Aby zapewnić odpowiednie wzmocnienie, nawiązaliśmy współpracę z ekspertami z AudioControl w USA. W efekcie powstał zespół wzmacniacza RS 500 ze sterowaniem DSP precyzyjnie dopasowany i dostrojony fabrycznie do subwoofera Sub RCC, wraz z korektorami i ogranicznikami Dynaudio. W razie potrzeby instalatorzy mogą również dostosować charakterystykę korektora graficznego zespołu. I nie martw się, jeśli pracujesz z więcej niż jednym subwooferem: każdy wzmacniacz może zasilać dwa subwoofery RCC, co oznacza jeszcze większą elastyczność.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Seria Performance part 2
Rodzaj: Subwoofer instalacyjny do montażu w ścianie
Głośniki: 4 x 3x6 cali, membrany o dużym wychyleniu
Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB): 16 - 160 Hz
Impedancja (nominalna/minimalna): 8 Ω / 5 Ω
Czułość (dB SPL [2,83 V / 1 m]): 92 dB
Moc ciągła: 160 W
Moc długotrwała: 400 W
Dane techniczne Seria Performance part 1
Wymiary w przypadku montażu przed zabudowaniem (szer. x wys. x gł.): 355 x 354 x 101 mm
  14 x 14 x 4 cale
Wymiary w przypadku montażu w istniejącej konstrukcji (szer. x wys. x gł.): 400 x 400 x 101 mm
  15 3/4 x 15 3/4 x 4 cala
Wymiary wycięcia w przypadku montażu w istniejącej konstrukcji: 366 x 366 mm
  14 3/8 x 14 3/8 cala