Your order

Close basket

Subtotals

P4-DVC65

Dźwięk stereo z jednego źródła

Płaski instalacyjny zestaw głośnikowy z wooferem 6,5-calowym i tweeterem z dwoma cewkami drgającymi do montażu sufitowego

Wybierz kolor

P4-DVC65

Dźwięk stereo z jednego źródła

Płaski instalacyjny zestaw głośnikowy z wooferem 6,5-calowym i tweeterem z dwoma cewkami drgającymi do montażu sufitowego

Jeśli potrzebujesz zainstalować zestaw stereo w miejscu zbyt ciasnym na montaż dwóch zestawów głośnikowych, wybierzesz z pewnością konfigurację DVC (z dwoma cewkami drgającymi). Co jednak, jeśli dostępna przestrzeń ma też ograniczoną głębokość?

Możesz albo przebudować sufit (co prawdopodobnie nie wchodzi w grę), albo pogorszyć brzmienie stosując płytszą wersję istniejących głośników (co negatywnie wpływa na prezentację audio).

Model P4-DVC65 zapewnia trzecią możliwość: bezkompromisową jakość dźwięku stereo w obudowie mieszczącej się we wnęce o głębokości jedynie 76 mm.

Jego montaż sprowadza się do umieszczenia ramy w otworze i jej zablokowania za pomocą specjalnie wyprofilowanych elementów montażowych. Następnie wystarczy przekręcić i zablokować zestaw głośnikowy na swoim miejscu. Nie potrzebujesz narzędzi i możesz to zrobić jedną ręką (za co będziesz wdzięczny, jeśli utkniesz pod sufitem na szczycie drabiny).

W zestawie tym zastosowano membranę MSP (polimer z domieszką krzemianu magnezu) w wooferze 6,5-calowym i powlekaną miękką kopułkę 28-mm w tweeterze. Obydwie te technologie używamy od dziesięcioleci w niektórych z naszych najbardziej legendarnych zestawów głośnikowych - więc wiesz, że dostajesz to, co najlepsze.

Ostateczne wykończenie jest szybkie i łatwe, dzięki maskownicy magnetycznej z możliwością malowania. Po prostu dopasuj kolor do pomieszczenia, a następnie pozwól, aby maskownica zatrzasnęła się na swoim miejscu. Gotowe.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Seria Performance part 2
Rodzaj: Dwudrożny, do montażu wpuszczanego sufitowego
Głośniki: 2 x tweeter: 28 mm (1 cal)
  średnio-niskotonowy: 165 mm (6 1/2 cala)
Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB): 46 Hz–20 kHz
Impedancja (nominalna/minimalna): 2 x 4 Ω / 2 x 3,2 Ω
Czułość (dB SPL [2,83 V / 1 m]): 87,5 dB
Dane techniczne Seria Performance part 1
Moc ciągła: 2 x 20 W
Moc długotrwała: 2 x 40 W
Regulacja poziomu głośnika wysokotonowego: -3 dB, 0 dB
Orientacja głośnika wysokotonowego: Stała
Wymiary/głębokość: Ø 232 mm / 76 mm
  9 1/8 cala / 2 3/4 cala
Wymiary wycięcia: Ø 210 mm (8 1/4 cala)

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions