Your order

Close basket

Subtotals

P4-C65

Nagłośnienie sufitowe

Płaski instalacyjny zestaw głośnikowy z wooferem 6,5-calowym do montażu sufitowego

Wybierz kolor

P4-C65

Nagłośnienie sufitowe

Płaski instalacyjny zestaw głośnikowy z wooferem 6,5-calowym do montażu sufitowego

Niezależnie od tego, czy montujesz głośniki sufitowe do systemu Dolby ATMOS w pokoju przeznaczonym do kina domowego, czy też planujesz rozproszony system audio obejmujący wszystkie sypialnie, kuchnię i inne pomieszczenia, potrzebujesz mieć pewność, że zastosowane głośniki spełnią swoje zadanie. Dodatkowo, w tego rodzaju systemach kluczowe znaczenie ma jednorodność poszczególnych elementów.

Model P4-C65 jest wystarczająco płaski, aby zmieścić się we wnęce o głębokości jedynie 72 mm, dzięki czemu nawet jeśli masz do czynienia ze zróżnicowaniem przestrzeni w poszczególnych pomieszczeniach, możesz mieć pewność, że dźwięk będzie odtwarzany równie dobrze w każdym miejscu.

Całą ramę mocuje się na swoim miejscu przy pomocy genialnie prostych, odpowiednio wyprofilowanych elementów montażowych, które wystarczy zacisnąć ręcznie w ścianie suchej zabudowy. Następnie przekręcasz zestaw głośnikowy, który blokuje się na swoim miejscu. Wystarczy do tego jedna ręka - to uspokajająca myśl, gdy stoisz na wysokiej drabinie. Co więcej, nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

W modelu P4-C65 zastosowano tweeter z miękką kopułką i 6,5-calowy woofer z membraną MSP (polimer z domieszką krzemianu magnezu) – materiały i technologie, które znajdziesz w naszych high-endowych systemach audio dla domu, do zastosowań profesjonalnych i do samochodów. Czułość tweetera można regulować, aby skompensować warunki w pomieszczeniu, dostępne są opcje -3 dB, 0 dB i +3 dB.

Cały obraz dopełnia maskownica magnetyczna z możliwością malowania, pomagając wtopić cały zestaw głośnikowy w pomieszczenie - dzięki czemu jest słyszalny, a nie musi być widoczny.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne Seria Performance part 2
Rodzaj: Dwudrożny, do montażu wpuszczanego sufitowego
Głośniki: wysokotonowy: 28 mm (1 cal)
  średnio-niskotonowy: 165 mm (6 1/2 cala)
Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB): 46 Hz–20 kHz
Impedancja (nominalna/minimalna): 8 Ω /5 Ω
Czułość (dB SPL [2,83 V / 1 m]): 87,5 dB
Dane techniczne Seria Performance part 1
Moc ciągła*: 40 W
Moc długotrwała*: 80 W
Regulacja poziomu głośnika wysokotonowego: -3 dB, 0 dB, +3 dB
Orientacja głośnika wysokotonowego: Z możliwością obrotu o 360*
Wymiary/głębokość: Ø 232 mm / 72 mm (9 1/8 cala / 2 3/4 cala)
Wymiary wycięcia: Ø 210 mm (8 1/4 cala)

Pliki i linki

Dowiedz się więcej

Hide map

Znajdź dilera

Ask for our Dynaudio specialist

View All
Pokaż na mapach Google Close directions