Your order

Close basket

Subtotals

Christopher Kjærulff

Głośnikowy Hat Trick

Od 40 lat magazyn What Hi-Fi? typuje najlepsze urządzenia w branży audio, organizując co roku wielką galę i ogłaszając prestiżowe wyróżnienia. W tym roku zdobyliśmy aż trzy nagrody, w tym najważniejszą dla modelu Emit M20

Ostatni poniedziałek był niesamowicie udany. Na corocznej gali nagród What Hi-Fi? zebraliśmy trzy nagrody, w tym Produkt roku dla modelu Emit M20. M20-ki zdobyły również nagrodę Najlepszej konstrukcji podstawkowej w cenie 400-800 funtów , a znane i lubiane Xeo 2 zakasowały konkurencję w kategorii Najlepsze głośniki aktywne.

Obydwa modele zostały nominowane w swoich kategoriach w wyniku entuzjastycznych recenzji i pięciogwiazdkowych ocen przyznanych przez What Hi-Fi? w roku 2016:

Emit M20 – Produkt roku

W sierpniu magazyn What Hi-Fi? opublikował recenzję drugiego modelu z seri Emit –po zwycięstwie najmniejszych M10 w teście porównawczym, wzięli pod lupę podstawkowe M20 i dali im 5 gwiazdek. W recenzji można przeczytać:

Zwycięstwo M10 w teście grupowym i 5 gwiazdek dla M20 to poważne osiągnięcie dla nowej serii Dynaudio Emit.”

Więcej n/t modelu Emit 20

„Jeśli potrzebujecie – albo raczej Wasz pokój – większej skali dźwięku, dynamiki i wypełnienia w basie, M20 będą idealnym rozwiązaniem.”

Nagrody:
- Produkt roku (głośniki stereo)
- Najlepsze głośniki podstawkowe w cenie 400-800 funtów

Xeo 2 – Najlepsze głośniki aktywne

Xeo 2 odcisnęły swoje piętno w świecie hi-fi za sprawą kilku entuzjastycznych recenzji z całego świata. W What Hi-Fi? napisano między innymi:

Uniwersalne, łatwe do ustawienia, uzbrojone po zęby w znakomite brzmienie, rozsądnie wycenione – Dynaudio Xeo 2 to praktyczny system grający, ukryty w skórze niewielkich głośników. Niezależnie od podłączonego źródła dźwięku zagra on rewelacyjnie.”

Więcej o Dynaudio Xeo 2

Nagroda:
- Najlepsze głośniki aktywne

Co roku magazy What Hi-Fi? nagradza najlepsze produkty w 27 osobnych kategoriach, wybierając 102 zwycięzców i wyznaczając topowe rozwiązania w świecie hi-fi, kina domowego i przenośnych urządzeń audio na rynku.