Your order

Close basket

Subtotals

Christopher Kjærulff

Naturalny dźwięk Dynaudio

Wszystkie modele serii Emit charakteryzują się rasowym, high-endowym dźwiękiem dostępnym w niewygórowanej cenie. Naszpikowane są one najlepszymi firmowymi rozwiązaniami Dynaudio, dzięki którym wielu słuchaczy lata temu doceniło jakość naszych konstrukcji, oczekując w dzisiejszych czasach wejścia na jeszcze wyższy szczebel jakości – tak przy okazji, pamiętajcie że wszystkie modele produkujemy sami, we własnej fabryce.

Od samego początku założyliśmy, że jedynym sposobem na stworzenie wyjątkowych kolumn jest wyposażenie ich w głośniki własnej konstrukcji. W serii Emit tradycja ta jest ciągle żywa – wszystkie przetworniki zostały zaprojektowane ściśle pod kątem poszczególnych modeli i wyprodukowane rękoma naszych najlepszych specjalistów, w Skanderborgu.

Emit M20 is the product of the year 2016

Są niezwykle uniwersalne i generują skalę dźwięku, jakiej moglibyśmy się spodziewać po dużo większej – i droższej – konstrukcji.

What Hi-Fi?

Pamiętajcie: nie musicie wierzyć nam na słowo!

Poniżej zebraliśmy garść entuzjastycznych recenzji opublikowanych w specjalistycznych magazynach na całym świecie oraz nagród przyznanych modelom z serii Emit:

What Hi-Fi? - M10:

„Wprawdzie nie epatują nadmierną słodyczą wokali, ale wypadają bardzo dobrze – a nawet doskonale – w zagadnieniach rytmiczności uzupełnionej mocą, dynamiką, elastycznością i energetycznością. Podporządkowują wszystkie składowe muzyki jej emocjonalnemu rdzeniowi, co jest zjawiskiem bardzo wciągającym. Są niezwykle uniwersalne i generują skalę dźwięku, jakiej moglibyśmy się spodziewać po dużo większej – i droższej – konstrukcji.”

 

Emit M10 is what Hi-fi test winner 2016

HIFICRITIC - M10:

„Pierwsze wrażenie: detaliczne i żywe, a jednocześnie pełne brzmienie – niespotykane w przypadku konstrukcji o takich rozmiarach. Z otwartym wylotem portu bass-reflex i ustawione w wolnej przestrzeni, prezentują zaskakująco udany dół pasma oraz rzetelną definicję średnich i wysokich tonów, a realizm trójwymiarowej przestrzeni przenosi je do grupy kolumn dostępnych w cenie od 800 funtów za parę.”

„Spodobały mi się tak bardzo, że kiedy zdałem sobie sprawę także z ich rzetelnych parametrów, wysokiej jakości wykonania, bez wahania przyznałem im nagrodę Najlepszego Zakupu wg HIFICRITIC.”

Emit M10 gets Best Buy award 2016

What Hi-Fi? - M20:

„Mkną przez całą piosenkę z niezwykłą szybkością i wręcz wybuchowym atakiem, a w gęstych i hałaśliwych fragmentach trzymają szyk i porządek, z łatwością prowadząc poszczególne ścieżki: rytm bębnów, gitary w tle, akcentujące blachy – bez pomijania żadnego szczegółu.”

Emit M20 is a product of the year 2016

Australijski Hi-Fi Magazine - M30:

„Dynaudio Emit M30 to nie tylko wyjątkowe konstrukcje głośnikowe, które wypadły rewelacyjnie w pomiarach Newport Test Labs. To także niesamowicie solidnie zbudowane kolumny i właśnie z racji tego przyznaję im moją najszczerszą rekomendację.”

Emit M30 in Australian magazine 2016

Home Cinema Choice - seria Emit:

„Ten rzadko spotykany najazd Dynaudio na obszary tak tanich produktów zakończył się niekwestionowanym zwycięstwem. Dodał on niespodziewanej high-endowej klasy relatywnie taniemu zestawieniu surround, czego rezultatem jest fantastyczna konfiguracja, która gra dużo lepiej, niż można byłoby się spodziewać po jej cenie.”

„W tym zestawieniu dane mi było usłyszeć najbardziej spójną i naturalną przestrzeń w podobnym budżecie. Emity ładują detale kilogramami i dodatkowo wypełniają pokój niepokojącym basem poruszającym trzewia.”

Emit series get a best buy award 2016