Your order

Close basket

Subtotals

lipca 01, 2016

Muzyka musi brzmieć świetnie, a jej słuchanie powinno być łatwe. W dzisiejszych czasach dla wielu ludzi decydujące znaczenie ma właśnie ten drugi czynnik – wygoda to najważniejsza rzecz, a procesy odbywające się pomiędzy materiałem muzycznym a uszami odbiorcy, nie jest aż tak istotne. Nasza filozofia jest całkiem podobna – z tą różnicą, że nie uznajemy kompromisów.

Uważamy, że nie wolno poświęcać jakości dźwięku dla wygody słuchania – i odwrotnie. Czy można zjeść ciastko i dalej je mieć? Okazuje się, że tak!

Dynaudio Xeo 2
Gdzie kupić?

Niedrogie, bezprzewodowe hi-fi wysokiej klasy

W serii Xeo proponujemy nie tylko bezprzewodowy dźwięk wysokiej klasy, ale także pozbywamy się całej reszty sprzętu, ze szczególnym uwzględnieniem uciążliwej plątaniny kabli. Xeo 2 są idealnym wcieleniem tego założenia: nie potrzeba tu osobnego DACa, wzmacniacza, ani innego urządzenia.

Wyspecjalizowaliśmy się w sztuce usuwania kabli: wszystko czego potrzeba do słuchania, to zasilanie i źródło z opcją transmisji Bluetooth.

Lifestyle image of Xeo 2 for Facebook
Xeo 2 in Black Satin image for Youtube Channel

Krytycy doceniają pozbycie się kabli oraz wygodę użytkowania bez straty jakości dźwięku.

Michael R. Böwadt, wicedyrektor działu produktowego

Nie musicie wierzyć nam na słowo…

Dlatego zebraliśmy garść fantastycznych recenzji z magazynów hi-fi na całym świecie.

Hi-Fi Choice:

„Dynaudio nowym modelem Xeo 2 podnosi poprzeczkę dla małych bezprzewodowych głośników aktywnych do poziomu, który jeszcze rok-dwa lata temu wydawał się niemożliwy. Streaming przez Bluetooth działa rewelacyjnie, ale najlepsze jest to, że za niewygórowaną cenę dostajemy jakość dźwięku, o której mogliby wcześniej pomyśleć tylko zaawansowani audiofile.

Hi-fi zwyciężyło!”

Digital Audio:

„Do Xeo 2 można podłączyć praktycznie KAŻDY smartfon, tablet lub laptop – w jednej chwili, przez Bluetooth. Kable zasilające to jedyne czego trzeba, żeby posłuchać muzyki. To tak proste, że Wasza mama sobie poradzi.”

Knock Out Award logo in Lifestyle Xeo 2 image

Audiostream:

„Parowanie przez Bluetooth odbywa się w mgnieniu oka: wystarczy przytrzymać równocześnie przycisk ‘+’ i ‘–‘ na jednym z głośników i poczekać, aż dioda LED zacznie migać na biało. Do słuchania wykorzystałem mojego iPhone’a, który odtwarzał muzykę z aplikacji Bandcamp.”

Audio Stream and Xeo 2 in black satin

HEY GENTS:

„Dla mnie najlepsze w tych głośnikach jest, że – oprócz rewelacyjnej jakości dźwięku – obsługa przebiega bezstresowo. Przełączanie ze streamingu bezprzewodowego na słuchanie po kablach (i z powrotem) jest płynne, w czym pomaga intuicyjny, zgrabny pilot.”

„Dzięki bezprzewodowemu łączu Bluetooth z Xeo 2 można sparować praktycznie każde urządzenie takie jak telefon, laptop, telewizor, czy komputer. W dodatku głośniki dysponują także osobnymi złączami wejściowymi: cyfrowym optycznym i analogowym.”

„Xeo 2 dają też możliwość skonfigurowania w systemie wielostrefowym. Można tego dokonać z innymi głośnikami z serii Xeo przy użyciu nadajnika Xeo Hub lub Connect, dzięki czemu będziemy mogli skorzystać z powalającego brzmienia w każdym zakątku naszego domu.”

Hey Gents logo and Xeo 2 in white satin

Nagroda Plus X:

Bezprzewodowe głośniki roku 2016/2017

Xeo 2 zostały nagrodzone, gdyż – jak wyjaśnił jeden z członków jury – nie są one zmniejszonymi Xeo 4, ale krokiem naprzód w określonych kategoriach.

  • Jakości
  • Wzornictwa
  • Łatwości użytkowania

Xeo 2 zostały nagrodzone w trzech powyższych aspektach, a także wyróżnione nagrodą:

Bezprzewodowe głośniki roku 2016/2017

Plus X award logo
Plus X award