Your order

Close basket

Subtotals

września 16, 2015

Słuchanie ulubionych piosenek nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Nadajnik Dynaudio Connect umożliwia wkroczenie w nowy obszar wygody użytkowania high-endowego sprzętu audio.

Na tradycyjny system hi-fi składają się osobne komponenty, takie jak: głośniki, wzmacniacze, źródła dźwięku, a także multum kabli. W dzisiejszych czasach muzyki w wysokiej rozdzielczości można słuchać bezprzewodowo, dzięki czemu korzystanie z systemów głośnikowych takich jak Xeo lub Focus XD jest dziecinnie łatwe: wystarczy zestreamować muzykę bezpośrednio ze źródła na głośniki, z pominięciem reszty toru.

Connect

Streamowanie ze źródeł bezpośrednio na głośniki

Dynaudio Connect łączy się z domową siecią wi-fi, pozwalając na streaming muzyki z urządzenia przenośnego lub komputera. Dysponuje on serwisem Spotify Connect, dzięki czemu użytkownik będzie miał bezpośredni dostęp do swojego konta. Wystarczy otworzyć Spotify, kliknąć przycisk „Połącz” w prawym dolnym rogu aplikacji, wybrać opcję „Dynaudio Connect”, a następnie nacisnąć „Play”. Nadajnik Connect ma na pokładzie wybór wejść analogowych i cyfrowych (minijack 3.5 mm, RCA, komputerowe USB, łącze Bluetooth dla urządzeń przenośnych, a także możliwość odbioru sygnału 24/192 cyfrowym z wejścia optycznego i koaksjalnego.

Connect rear

Gęste formaty wprost na głośniki

Dynaudio Connect streamuje muzykę w jakości hi-fi. Jednakże w połączeniu z modelami z serii Focus XD może on pokazać jeszcze więcej, posyłając cyfrowy sygnał audio o wysokiej gęstości wprost do głośników, wykorzystując 24-bitową rozdzielczość i częstotliwość próbkowania do 96 kHz.

Dzięki Connectowi możesz wykorzystać wszystkie bezprzewodowe funkcje Twoich Xeo lub Focusów XD. Dają one zupełnie inny poziom uniwersalności i wygody, niż jakikolwiek sprzęt dostępny od tej pory. Witamy w świecie łatwego, bezprzewodowego streamingu muzyki. Witamy w przyszłości high-endowego dźwięku w domu.

Connect vs Hub

Connect wywodzi się bezpośrednio ze starszego modelu Hub, oferując te same złącza analogowe i cyfrowe. Różni się on jednak od swojego prostszego i starszego brata możliwością streamingu przez domowe wi-fi oraz wbudowanym odbiornikiem Bluetooth, dzięki którym Connect jest jeszcze wszechstronniejszy.

Features of HUB and Connect