Your order

Close basket

Subtotals

Akademia Dynaudio

Zapraszamy do Akademii Dynaudio, gdzie znajdziecie wiele ciekawych artykułów na różne tematy: od techniki głośnikowej i naszych firmowych rozwiązań, przez wywiady z ludźmi zajmującymi się dźwiękiem, aż do najbardziej przydatnych porad dla użytkowników.

Partner login

Aktualności

Produkty

Dynaudio Emit - recenzje i nagrody

Wszystkie modele serii Emit charakteryzują się rasowym, high-endowym dźwiękiem dostępnym w niewygórowanej cenie. Naszpikowane są one najlepszymi firmowymi rozwiązaniami Dynaudio, dzięki którym wielu słuchaczy lata temu doceniło jakość naszych konstrukcji, oczekując w dzisiejszych czasach wejścia na jeszcze wyższy szczebel jakości – tak przy okazji, pamiętajcie że wszystkie modele produkujemy sami, we własnej fabryce. 

Więcej

Zapytaj eksperta

Technologia

18W55 - Zupełnie nowy mid-woofer w Dynaudio Contour

18W55 to zupełnie nowy mid-woofer zaprojektowany specjalnie do najnowszej odsłony kolumn z serii Dynaudio Contour. Ma on o 70% większe wychylenie membrany, o 24% dłuższy zwój cewki napędowej, 20% większą powierzchnię drgającą, „większe niż zwykle” zawieszenie górne o eliptycznym przekroju i grubości 7.6 mm oraz membranę z MSP o zmiennej grubości (od 0.5 do 0.4 mm), a także wiele innych ulepszeń. Pewnie zapytacie, jak udało się nam tego wszystkiego dokonać? 

Więcej

Jak to się robi...