Your order

Close basket

Subtotals

Esotar opener in black
Komponenty

Esotar²

Esotar² - Komponenty

Dynaudio Esotar² - instalacja car audio

Dynaudio Esotar² to referencyjne systemy nagłośnienia przeznaczone do samochodów. Dają one słuchaczowi możliwość odczucia najsubtelniejszych detali zawartych w muzyce – pod warunkiem, że zostaną zainstalowane w prawidłowy sposób.

Więcej

Esotar² 110 - kopułka wysokotonowa

Firma Dynaudio szczuci się renomą producenta najlepszych głośników wysokotonowych na świecie. Te legendarne rozwiązania znalazły miejsce także w najnowszym wcieleniu referencyjnej kopułki wysokotonowej Esotar, przeznaczonego do użytku w samochodach.

Więcej

Esotar² 430 - głośnik średniotonowy

Najnowszy głośnik średniotonowy Esotar² 430 dysponuje odpowiednio ukształtowaną geometrycznie stożkową membraną o średnicy 9 cm, wykonaną z MSP, czyli polimeru magnezowo-krzemianowego. Zapewnia ona idealne połączenie sztywności, niskiej masy i doskonałego tłumienia wewnętrznego.

Więcej

Esotar² 650 - głośnik nisko-średniotonowy

W skład 17-cm mid-woofera Esotar² 650 wchodzą m. in.: sztywny kosz odlewany z aluminium i charakterystyczna dla Dynaudio membrana z MSP (polimer magnezowo-krzemianowy).

Więcej

Esotar² 1200 - subwoofer

Subwoofer Esotar² 1200 charakteryzuje się unikalną konstrukcją: potężny i masywny magnes napędza cewkę aluminiową o średnicy 75 mm, zintegrowaną z membraną MSP.

Więcej

Esotar² EX2-430 - zwrotnica

Dynaudio Esotar² EX2-430 to pasywna zwrotnica dwudrożna, zbudowana z audiofilskich komponentów najwyższej jakości. Jest ona przeznaczona do zestrojenia referencyjnego systemu nagłośnienia stereo w samochodzie, składającego się z pary wysokotonowych głośników Dynaudio Esotar² 110 oraz nisko-średniotonowych Esotar² 430.

Więcej

Esotar² EX2-650 - zwrotnica

Dynaudio Esotar² EX2-650 to pasywna zwrotnica dwudrożna, zbudowana z audiofilskich komponentów najwyższej jakości.

Więcej

Esotar² EX3-650 - zwrotnica

Dynaudio Esotar² EX3-650 to pasywna zwrotnica trójdrożna, zbudowana z audiofilskich komponentów najwyższej jakości. Jest ona przeznaczona do zestrojenia referencyjnego trójdrożnego systemu nagłośnienia stereo w samochodzie, składającego się z głośnika wysokotonowego Esotar² 110, średniotonowego Esotar² 430 oraz nisko-średniotonowego Esotar² 650.

Więcej

Ramki montażowe do głośników Esotar²

Dynaudio Esotar² to referencyjne systemy nagłośnienia przeznaczone do samochodów. Dają one słuchaczowi możliwość odczucia najsubtelniejszych detali zawartych w muzyce – pod warunkiem, że zostaną zainstalowane z wykorzystaniem odpowiednich akcesoriów i narzędzi. Jakość dźwięku systemów Esotar2 zależy w dużej mierze od profesjonalnego montażu – należy tu wziąć pod uwagę wiele czynników.

Więcej